The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

The Flight Attendant

The Flight Attendant je seriál založen na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana z roku 2018. Vypráví příběh letušky Cassie Bowdenové, která se jednoho dne probudí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by sama mohla být vrahem.

Seriál The Flight Attendant si svůj domov našel na službě HBO Max, která jej uvedla v listopadu 2020. Za jeho vznikem stojí Steve Yockey a mezi výkonné producenty patří Susanna Fogel či Greg Berlanti a také hlavní hvězda seriálu Kaley Cuoco. Ačkoliv má knižní předloha jen jeden díl, tvůrci si příběh trochu poupravili, aby v něm mohli pokračovat i další sérií, které se seriál skutečně dočká.


(Plakát k první sérii. Foto: HBO Max)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Steve23x

Jde to.

V Druhý sérii bylo už od prvního dílu vidět, kdo bude hlavní záporák.

27.5.2022 | 21:29:11
BrianGee

Kaley mám rád, ale tohle nic moc, takový lepší průměr…

redaktor
27.5.2022 | 20:50:59
panprezident789

TO JE ŽENA!

2.7.2021 | 0:58:50
choudys

Velmi parádně natočený švihlý příběh s kriminální zápletkou. Neskutečná jízda hlavní představitelky Cassie, Kayley Cuoco. Nádherně uděláno, jak člověk dovede rozškatulkovat věci, které si buď chce pamatovat, ty které ne a ty co ho tvoří (přeberte si to jak chcete).
Doporučuji. Bavil jsem se.

7.3.2021 | 19:24:25
Hodooor

Je utrpení tohle sledovat, celý seriál je natočený dost zběsilým způsobem s příšernou hudbou, půlku času sledujeme deliriové vidiny hysterické hlavní herečky co do sebe co 10 minut valí vodku nebo jiný chlast. Tolik já nevypiju vody co ona vodky. Možná pro fanoušky Kaley Cuoco, kterým sedí její sitcomové přehrávání, já se tedy jejím filmům příště vyhnu :P

3.2.2021 | 21:43:40
Venda5N

Výborný seriál! (y) sjela jsem ho celý v jednom tahu, jaká to byla pecka :-) Kaley byla neuvěřitelná. Skvělý výkon (y) (y) (y)

30.1.2021 | 22:10:28
Mesijee

Lautr bomba

4.12.2020 | 22:07:15
xrfasa

Tak tohle se moc povedlo :-)

3.12.2020 | 7:46:13
Secret.Dandelion

Velmi povedené

30.11.2020 | 11:12:09
Rik

Po 3 epizodách hlásím, že jde o zábavnou krimi komedii.

28.11.2020 | 3:57:00

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama