The Flight Attendant (Letuška) Popis

The Flight Attendant

The Flight Attendant

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

The Flight Attendant je seriál založen na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana z roku 2018. Vypráví příběh letušky Cassie Bowdenové, která se jednoho dne probudí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by sama mohla být vrahem.

Seriál The Flight Attendant si svůj domov našel na službě HBO Max, která jej uvedla v listopadu 2020. Za jeho vznikem stojí Steve Yockey a mezi výkonné producenty patří Susanna Fogel či Greg Berlanti a také hlavní hvězda seriálu Kaley Cuoco. Ačkoliv má knižní předloha jen jeden díl, tvůrci si příběh trochu poupravili, aby v něm mohli pokračovat i další sérií, které se seriál skutečně dočká.


(Plakát k první sérii. Foto: HBO Max)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
panprezident789

TO JE ŽENA!

2.7.2021 | 0:58:50
choudys

Velmi parádně natočený švihlý příběh s kriminální zápletkou. Neskutečná jízda hlavní představitelky Cassie, Kayley Cuoco. Nádherně uděláno, jak člověk dovede rozškatulkovat věci, které si buď chce pamatovat, ty které ne a ty co ho tvoří (přeberte si to jak chcete).
Doporučuji. Bavil jsem se.

7.3.2021 | 19:24:25
Hodooor

Je utrpení tohle sledovat, celý seriál je natočený dost zběsilým způsobem s příšernou hudbou, půlku času sledujeme deliriové vidiny hysterické hlavní herečky co do sebe co 10 minut valí vodku nebo jiný chlast. Tolik já nevypiju vody co ona vodky. Možná pro fanoušky Kaley Cuoco, kterým sedí její sitcomové přehrávání, já se tedy jejím filmům příště vyhnu :P

3.2.2021 | 21:43:40
Venda5N

Výborný seriál! (y) sjela jsem ho celý v jednom tahu, jaká to byla pecka :-) Kaley byla neuvěřitelná. Skvělý výkon (y) (y) (y)

30.1.2021 | 22:10:28
Mesijee

Lautr bomba

4.12.2020 | 22:07:15
xrfasa

Tak tohle se moc povedlo :-)

3.12.2020 | 7:46:13
Secret.Dandelion

Velmi povedené

30.11.2020 | 11:12:09
Rik

Po 3 epizodách hlásím, že jde o zábavnou krimi komedii.

28.11.2020 | 3:57:00

Stav titulků

Epizoda S01E08: Arrivals and Departures

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Nepřehlédněte

Letuška si letí pro druhou sérii

Letuška si letí pro druhou sérii

Už před začátkem první série se mluvilo o tom, že ačkoliv knižní předloha je jednodílná, může seriál i přesto pokračovat dál, protože si několik skutečností upraví dle svého. A tak se i stane, neboť HBO oficiálně prodloužilo The Flight Attendant pro druhou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás