The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Bývalý agent FBI Ryan Hardy je odvolán z důchodu, aby mohl stíhat právě uprchlého vězně Joea Carrolla, kterého v minulosti už jednou dostal do vězení. Hardy začne úzce spolupracovat s FBI a jeho vyšetřování jej zavede ke Carrollově ex-manželce Claire, která se stará o jeho mladého syna Joeyho. Hardy také zjistí, že Carroll po útěku, nabral mnoho nových následovníků.

21.1.2013
10 420 000
45 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Jeananne Goossen (Jennifer Mason), Natalie Zea (Claire Matthews), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Maggie Grace (Sarah Fuller), James Purefoy (Joe Carroll), Billy Brown (Troy Riley), John Lafayette (Marshall Turner), Steve Monroe (Jordy Raines), Michael Roark (Warren), Melissa Ponzio (Joan Garcia), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Joe je fakt běžec na dlouhou trat zabije obět kterou nestihl zabit předtim a pak se necha chytit jen aby napsal dalši knihu to je fakt zvlaštni připada a taky musim řict že je fakt machr když dokaže někoho přesvědčit aby vraždil a jsem zvědav co bude dělat Ryan ted a co uděla Claire když ji Joe nechal unest syna.

redaktor
5.11.2020 | 18:57:10
Lex Luthor

Following start seriálu dobrý

2.1.2018 | 12:27:35
davistercz

Tak tohle je opravdu bravůrně natočené! Nečekal jsem až takový nářez, který jsem nakonec dostal! Výborný! Ještě žádný pilotní díl mě takhle neoslnil!

30.1.2014 | 20:41:54

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama