The Following (Stoupenci zla) S01E09: Love Hurts

S01E09: Love Hurts

S01E09: Love Hurts

Po napadení Mikea se snaží Ryan a Parker převzít velení nad Nickem Donovanem, za účelem zjistit, kdo to všechno zorganizoval. Mezitím se Joe Carroll snaží najít Claire, která je pod ochranou vazbou.

18.3.2013
7 340 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega, Adam Davidson
Scénář: Adam Armus, Kay Foster
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Annie Parisse (Debra Parker), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), James Purefoy (Joe Carroll), Warren Kole (Tim Nelson), Mike Colter (Nick Donovan), Jayne Atkinson (Jacobova matka), Marin Ireland (Amanda Porter), Annika Boras (Louise Sinclair), Jasmine Carmichael (Claire Matthews), Amy Hargreaves (DeeDee), Chinasa Ogbuagu (Deidre Mitchell), Matthew Blumm (muž), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Amanda je vraždila fakt ukazkově a vubec se nebala že ji někdo chytne ale aspon jim pomalu začinaji ubyvat stoupenci a jsem zvědav co ted čeka Jacoba a Emmu když se shledali kdo vi jestli budou na sebe naštvani.

6.11.2020 | 14:44:19
Lex Luthor

Stoupenci zla odpadávají jeden po druhém

10.1.2018 | 18:27:46

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás