The Following (Stoupenci zla) S01E10: Guilt

S01E10: Guilt

S01E10: Guilt

Joe Carroll odhalí místo výskytu úkrytu Claire a posílá tam dva své následovníky. Jacob po shledání s Emmou bojuje s nedávnou minulostí, protože to, co mu udělala, jí neodpustil.

25.3.2013
6 660 000
44 minut

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Kevin Williamson, Shintaro Shimosawa
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), James Purefoy (Joe Carroll), Warren Kole (Tim Nelson), Mike Colter (Nick Donovan), Jennifer Ferrin (Molly), David Zayas (Tyson Hernandez), Tom Degnan (policista), Christopher Denham (Vince McKinley), Chinasa Ogbuagu (Deidre Mitchell), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ryan s Claire zdrhali a opevnili se ale je mi lito že Claire šla s nimi vždyt nevi co ji tam čeka a že Molly je Joeova stoupenkyně to jsem fakt nečekal aby i ona špehovala Ryana a Jacob je ted fakt nepředvidatelny a na Emmině mistě bych měl strach.

6.11.2020 | 15:36:07
Lex Luthor

Angel Batista z Dextera, jako host v seriálu

11.1.2018 | 15:45:55
sedlo03

Zajímavej konec, ale na to už jsem si pomalu zvykl.

26.3.2013 | 23:57:50

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás