The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S01E12: The Curse

S01E12: The Curse

Ryan společně s FBI objeví jednoho z následovníků, přes kterého by mohli konečně zjistit Joeovu polohu. V té době se také vrací do práce Mike, který byl v nemocnici. Mezitím se Claire potkává s Emmou, poprvé od únosu jejího syna Joeyho.

8.4.2013
6 300 000
44 minut

Základní info:

Režie: David Von Ancken
Scénář: Seamus Kevin Fahey, Amanda Kate Shuman
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), Kyle Catlett (Joey Matthews), James Purefoy (Joe Carroll), Warren Kole (Tim Nelson), Mike Colter (Nick Donovan), Jennifer Ferrin (Molly), Christopher Denham (Vince McKinley), Robert Bogue (Daniel Monroe), Chinasa Ogbuagu (Deidre Mitchell), Sean Quinn Hanley (mladý Ryan Hardy), … 

Trailer k dvanácté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Joe začina mit nervy a je neopatrny když takhle riskuje a Ryan je užý aspon blizko a jsem zvědav jestli mu dojde že šerif je stoupenec jinak menši rvačka Emmy s Claire byla dobra a konečně si přestali hrat na kamaradky a to že se Emma zase oddava sexu s Joem tak to jsem nečekal a vypada to že Jacob ztraci nervy.

6.11.2020 | 17:08:03
Lex Luthor

Joe a Jakob na společné misi

13.1.2018 | 16:54:10
ClaireSkywalker

skvelý diel !

11.5.2015 | 20:41:14

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama