The Following (Stoupenci zla) S01E14: The End is Near

S01E14: The End is Near

S01E14: The End is Near

Ryan, Parker a Mike Weston jsou připraveni zaútočit na Joeovo sídlo. Ten se mezitím chystá k útěku. Zároveň maskovaní Joeovi stoupenci vyvolají v centru města evakuaci, která způsobí paniku lidí a únos jednoho z členů FBI.

22.4.2013
7 040 000
43 minut

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Adam Armus, Kay Foster
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), James Purefoy (Joe Carroll), Kelly AuCoin (Phil Gray), Jennifer Ferrin (Molly), Meredith Hagner (Aimee), John Lafayette (Marshall Turner), Chinasa Ogbuagu (Deidre Mitchell), JoAnna Rhinehart (Vicky Gray), Charlie Semine (Alex Lipton), Michele Ammon (reportér), … 

Trailer k čtrnácté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že zautočit v přimem přenosu na novinaře to je fakt odvažna věc když vi že budou chyceni a nečkeal jsem že Emma zabije Jacoba jako jediny měl rozum v pořadku a jde vidět že Emma si z jeho zabiti nic neděla ovšem je mi lito že Parkerovou pohřbili zaživa.

6.11.2020 | 18:50:33
lea.m

Doufám, že Emma zemře pomalou a hnusnou smrtí ;-)

24.8.2018 | 18:41:35
Lex Luthor

Chudák Jakob, jako jediný z Joeových stoupenců měl mozek

15.1.2018 | 17:43:23

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás