The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E01: New Blood

S03E01: New Blood

Joe Carroll čeká na trest smrti a Ryan za sebou dělá tlustou čáru, aby se přesunul z temných chvíli své minulosti do lepší budoucnosti. Brzy však začne další série vražd a násilí, které otevřou Ryanovy staré rány. Ryan a jeho tým řeší tyto případy a zjišťují děsivou pravdu – řádění Joeho Carrolla bylo pouhým začátkem.

2.3.2015
4 860 000
45 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Alexi Hawley, Brett Mahoney
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Valerie Cruz (Gina Mendez), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Felix Solis (Jeffrey Clarke), Michael Irby (Andrew Sharp), Ruth Kearney (Daisy), Kayla Mae Maloney (Natalie Brooks), Kristen Bush (Dawn McClane), Gibson Frazier (Billings), Saundra Santiago (Miller), Hunter Parrish (Kyle), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, musim řict že Mark se chova fakt jako psychopat a je na stejne urovni jako Luke a vubec to nema v hlavě v pořadku protože si neumi poradit se situaci jinak jsem zvědav co Mark planuje.

7.11.2020 | 23:06:15
RedRose

Nevím, ale postava Marka mi nepříjde tak silná aby utáhla celou sérii… uvidíme…

29.3.2019 | 2:14:16
Lex Luthor

Mark začíná se svoji pomstou má nové následovníky manželský pár a brečící vrah.

8.2.2018 | 21:25:08
ClaireSkywalker

ako prvý diel 3.série to bolo super, na konci skvelá pesnička ako takmer vždy :)

29.5.2015 | 23:23:30
Luuuu

Na konci dokonalá písnička, která tento díl skvěle zakončila.

čestný člen redakce
6.3.2015 | 21:34:35
cupasim

Kevin Bacon je šíleně sexy <3 jinak klasika, FBI hledá pachatele, Rayn ho najde, je zraněn .. ale Rayn to vždy zvládne :) ale pecka :)

5.3.2015 | 14:54:12

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama