The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E03: Exposed

S03E03: Exposed

Po zničující ztrátě jsou Ryan, Mike a Max odhodláni dopadnout pachatele, který způsobil tuto ztrátu. Ryan se však ocitne v riskantní situaci, která může mít fatální následky. Mark zpochybňuje loajalitu Kylea a Daisy, což vede k opětovnému růstu napětí.

16.3.2015
3 530 000
44 minut

Základní info:

Režie: Gary Love
Scénář: Brynn Malone
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Glenn Fleshler (Neil), Anna Wood (Julianna), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Valerie Cruz (Gina Mendez), Ruth Kearney (Daisy), Joy Osmanski (Anna Clarke), Paul Fitzgerald (Warren), April L. Hernandez (Louise), Gerry Bamman (Charles), Afton Williamson (Haley), … 

Trailer k třetí epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Mark je fakt šilenec, unest novinaře a pak je klidně zabije aniž by udělal ten rozhovor a kdo vi co maji za lubem Kyle a Daisy.

8.11.2020 | 12:02:16
lea.m

tak tenhle díl byl už o trošičku lepší, já nevím jestli to je tím, že tam není Joe, kterého jsem si dost oblíbila :D… jinak si to neumím vysvětlit, že mě zatím třetí série nějak nebaví :/

6.10.2018 | 11:20:27
Lex Luthor

Mark udělá rozhovor Ryan dopadne vraha

11.2.2018 | 13:06:51

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama