The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E04: Home

S03E04: Home

Mark, Kyle a Daisy plánují útok na Ryana. Během toho obdrží FBI tip, který je zavede do tajné lokace, což jim dá výhodu v jejich případu. Následně je den, kdy se koná důležité soudní řízení, ale věci se pokazí, a tak se FBI musí rozdělit, aby nalezli ztracenou osobu. Jak se tým rozpadá, tak Ryan musí přijmout bývalého nepřítele za cenu zničení většího zla.

23.3.2015
3 930 000
45 minut

Základní info:

Režie: Nicole Kassell
Scénář: Jeff Eckerle, Marilyn Osborn
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Gregg Henry (Arthur Strauss), James Purefoy (Joe Carroll), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Anna Wood (Julianna), Hannah Marks (Marisol Masters), Valerie Cruz (Gina Mendez), Ruth Kearney (Daisy), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), Max Carver (Reggie), Hunter Parrish (Kyle), … 

Trailer k čtvrté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Mark se chova jako blazen a vubec si nevěři ale musim řict že Kyle a Daisy byli fakt brutalni jak pozabijeli hasiče aby odvedli pozornost a kdo vi proč planuji dostat Strausse pryč a taky jsem zvědav co bude dělat Tom s tim notebookem.

8.11.2020 | 12:59:41
Lex Luthor

Mark zjišťuje, že se něco děje

13.2.2018 | 19:16:51
Mammon52852

Tak jeden člen tomu dneska utek :-D

24.3.2015 | 22:19:37

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama