The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E06: Reunion

S03E06: Reunion

Ryanův a Mikeův poslední cíl je na útěku, proto se přemístí do malého městečka, kam je zavede tip. V městečku začnou prošetřovat, zda cíl nehledá ochranu. Ve New Yorku se objeví ještě větší hrozba a Max se přizná k Markovým vraždám.

30.3.2015
3 280 000
45 minut

Základní info:

Režie: Mary Harron
Scénář: Brett Mahoney
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Gregg Henry (Arthur Strauss), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Tim Guinee (Duncan Banks), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Ruth Kearney (Daisy), Tobias Segal (Pat), Michael Gaston (šerif Windsor), Eric Nelsen (Justin Windsor), Allison Mack (Hillary), Susan Kelechi Watson (Cindy), … 

Trailer k šesté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

DObry dil, musim řict že nemělo chybu jak žak zavraždil sveho učitele jen protože ho ohrozil a jsem zvědav co přinesou rozhovory Joea a Ryana a taky jsem zvědav na Toma co bude dal dělat jestli ma v planu zničit Mikea a taky jsem zvědav co bude dělat Daisy.

8.11.2020 | 14:29:01
Teatrisa

Překvapivě můžu říct, že mě třetí série baví :)

6.7.2019 | 18:30:50
Lex Luthor

Nejnebezpečnější stoupenec zla přichází

19.2.2018 | 18:28:01

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama