The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E08: Flesh & Blood

S03E08: Flesh & Blood

FBI se dostává blíže k podezřelému, který stojí za nedávnými vraždami, ale Ryan věří, že pravý vrah je stále tam venku, což jej zavede na nebezpečné území. Joeovy zločiny jsou naposledy hodnoceny před popravou, ale nová hrozba se snaží zakrýt jeho stopy.

13.4.2015
3 460 000
45 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Mary Leah Sutton
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Valerie Cruz (Gina Mendez), Julie Ann Emery (Nancy), David Pittu (Eldon), Susan Kelechi Watson (Cindy), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), Mike Colter (Nick Donovan), David Furr (Tucker), Randy Kovitz (York), Alfredo Narciso (detektiv Alvarez), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict každy někdo klopytne a jsem zvědav co Theo ted hodla provest když po něm jde Ryan a spol ale bylo dobre jak Ryan vybouchnul u te večeře protože měl častečně pravdu že dostane co zaslouži ale i lekař měl pravdu že brat lidem život neni spravedlive ale Joe by měl zaplatit.

8.11.2020 | 16:10:38
Teatrisa

Konečně trochu víc Joea, už mi chyběl. :) Theo se mi zamlouvá a oproti Joemu má jednu velkou výhodou.. tak trochu postrádá empatii.

7.7.2019 | 12:17:58
lea.m

Konečně hodně povedený díl 3. série! Můžu potvrdit, že se mi Theo začíná zamlouvat :D Je to takovej správnej psychopat :D

9.10.2018 | 20:41:34
Lex Luthor

Theo udělal pár chyb, neodstranil právníka po tom co ho přestal potřebovat a neprověřil si, že Cindy lže, nikdo není dokonalý

13.11.2017 | 12:39:13

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama