The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E13: A Simple Trade

S03E13: A Simple Trade

Ryan je stále více bezohledný a pokračuje v pátrání po Theovi. Mark a Daisy objeví informaci, která je zavede velmi blízko k FBI, čímž se Mike ocitne v nebezpečí. Poté, co je smrtící dohoda uzavřena, ale věci nejdou podle plánu, se Ryan rozhodne o své budoucnosti.

11.5.2015
3 070 000
44 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Liz Sczudlo, Mary Leah Sutton
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Ruth Kearney (Daisy), Diane Neal (Lisa Campbell), Korey Jackson (agent Hammond), Megalyn Echikunwoke (Penny), Benton Greene (Jim Campanella), Don Castro (vůdce), Blake DeLong (Saul), … 

Trailer k třinácté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že se vyměna věznu tak pokazi ale aspon vyvazli bez zraněni ovšem Mark překvapil když zautočil na Mikea a chtěl zabit Max ale aspon ho už Mike sejmul ovšem jsem zvědav jestli se z toho dostane a jsem ted zvědav co planuje Theo.

8.11.2020 | 22:16:59
RedRose

no… drsny…

30.3.2019 | 13:42:47
lea.m

wtf ten konec???????

13.10.2018 | 13:20:38
Lex Luthor

Theo ztratí Penny a zešílí

27.2.2018 | 19:41:04
sedlo03

Už by mohl konečně natáhnout bačkory …

16.7.2015 | 0:11:24

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama