The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Skladby z pilotní epizody

Skladby z pilotní epizody

Seriál The Following je znám svou povedenou hudbou, kterou její díly obsahují. Nás tento fakt zaujal natolik, že jsme se mu rozhodli více věnovat. V následujícím článku naleznete dvě skladby, které se objevily v pilotní epizodě.

2 0
14.2.2013

První skladba, která jako vůbec první zazněla v seriálu, byla skladba Sweet Dreams (Are Made Of This) od Marilyna Mansona. Tento song zazněl jen krátce hned v prvním záběru a následně provázel celé finále prvního dílu.

Thumbnail Play icon

Druhým songem je skladba Sweet Dreams (Of You) od Patsy Cline. Tato skladba zazněla při útěku Joea Carrolla z vězení.

Thumbnail Play icon

Každopádně se jedná jen o zlomek všech skladeb, které zaznějí v seriálu, takže se máme na co těšit, jak dějově, tak i hudebně.

Za rozpoznání skladeb děkujeme uživateli LordVoldemort.

Diskuze /8

Kafka Tamura

Osobně se už těším na soundtrack celé série… zatím mi to hraje do noty…

#2 Xavik #3 KevSpa
14.2.2013 | 23:52:27
Xavik

#1 Kafka Tamura: Nezbývá mi nic jiného, než souhlasit. Zatím je hudba parádní. :)

admin
14.2.2013 | 23:55:28
KevSpa

#1 Kafka Tamura: Myslím, že nejsi jediný. ;-) Tohle je přesně moje krevní skupina a je to taková třešinka na dortu tohohle skvělýho seriálu. :-)

webmaster
14.2.2013 | 23:56:22
MadCore

Parádní seriál, nemohl jsem si nevšimnou že zde zazněl song od Deftones (hraje když Emma zabije vlastní matku), kdo by si ji chtěl najít: Deftones – Change…

#5 Xavik
15.2.2013 | 0:06:42
Xavik

#4 MadCore: Neboj, hudba u druhého dílu je připravena na zítřek. :)

#6 MadCore
admin
15.2.2013 | 0:20:02
MadCore

#5 Xavik: Jen mě zaujalo že si někdo vzpomněl na Deftones, není to zrovna skupina od které jsou songy všude ve seriálech. Jinak ostatní songy jsou dost známé.

#7 KevSpa
15.2.2013 | 13:16:24
KevSpa

#6 MadCore: Tak soudě podle prozatimní hudební skladby, kde dominuje tvrdý rock, si myslím, že Deftones byla jedna ze skupin, po které tvůrci sáhli jako první. ;-) Oni prostě ví, co je dobré, po všech stránkách. :D

#8 MadCore
webmaster
15.2.2013 | 13:43:56
MadCore

#7 KevSpa: Tvůrci si vybírají spíše alternativní skupiny, do téhle škatula spadá samozřejmě i Deftones.

15.2.2013 | 19:43:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama