The Following (Stoupenci zla) Castingové novinky: James McDaniel, Jessica Stroup a Keith Carradine

Castingové novinky: James McDaniel, Jessica Stroup a Keith Carradine

Castingové novinky: James McDaniel, Jessica Stroup a Keith Carradine

Další nášup nových herců, kteří budou součástí druhé série The Following. Ke všem hercům jsou již přiřazeny role, takže nezbývá nám nic jiného, než čekat na oznámení premiéry. Více o hercích a postavách v článku.


0 0
24.8.2013

Další novou tváří v seriálu The Following bude americký herec James McDaniel (obrázek v hlavičce článku), hvězda seriálu Policie New York, za jehož roli byl dvakrát nominován na cenu Emmy. V druhé sérii seriálu The Following ztvární postavu Kena Phillipse, agenta FBI, který je hlavou oddělení FBI v New Yorku. Je velmi pravděpodobné, že bude spolupracovat s Ryanem Hardym a bude tak náhradou místo Debry Parker, zemřelé agentky na konci první série.

Další novou herečkou po Connie Nielsen a Valerii Cruz je mladá americká herečka Jessica Stroup (obrázek vpravo), která si zahraje postavu Max, technického experta, členku NYC policie, která je neteří Ryana Hardyho. Bude pro Ryana velmi užitečným spojencem. Tuto herečku můžete nejlépe znát ze seriálu 90210, kde hraje jednu z hlavních rolí.


Poslední novinkou je obsazení herce Keitha Carradineho (obrázek vlevo), známého především z filmu Nashville (za jednu z písní, kde do filmu interpretoval, dostal dokonce Oscara a Zlatý glóbus) a ze seriálů Deadwood a Dexter. Jedná se již o třetího herce ze seriálu Dexter (po Samovi Underwoodovi a Valerii Cruz), který se stal součástí druhé série The Following. Keith ztvární roli Barryho, důvěryhodného přítele Ryana Hardyho.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás