The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S02E01: Things Unknown

S02E01: Things Unknown

Zjištění, že Donald není Callin otec, může otočit celý její život o 360 stupňů. Hrozba jejího odloučení od Juda, je více něž reálná. Brandon se nedokáže přenést přes to, že se vyspal s Dani a neustále zápasí se svým svědomím. Otázka co Mike dělal v noci, kdy Ana zmizela je stále ve vzduchu. Vztah Emmy a Jesuse vede ke sporům v týmu, což ovlivní i jejich vztah.

cz sk
16.6.2014
1 470 000
42 minut

Režie: Norman Buckley
Scénář: Peter Paige

FOTO: ABC FamilyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že je mi lito Brandona že už nehraje na klavir tak dobře a jsem zvědav jak to bude řešit, a taky jsem zvědav jak to bude s Callie protože to jak ji odvedli do domova uprostřed večera tak to bylo fakt drsny ale Stef byla perfektni jak se domluvila se soudcem a jsem zvědav jka bude pokračovat ve svem patrani po Aně a jinak Marianiny vlasy nove moc nemusim ty předchozi se mi libili vic.

redaktor
5.5.2021 | 21:50:47

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama