The Fosters S03E08: Daughters

S03E08: Daughters

S03E08: Daughters

Callie zjišťuje o Ritě zajímavé věci, když se nečekaje objeví její dcera. Dozvídá se o jejich né příliš dobrém vztahu. Brandon musí čelit mamkám, ohledně napětí v jejich domácnosti. Callie dala na Fost and found video, kde vykládá svůj příběh o tom, jak se dostala, až k Fosterovým.

cz sk
3.8.2015
1 230 000
42 minut

Režie: Chandra Wilson
Scénář: Elle Johnson

FOTO: ABC FamilyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že bylo zajimave poznat dceru od Rity ale kdo vi proč holky řekli že je Rita uhodila protože tomu se mi nechce moc věřit a jsem zvědav jak to Rita zvladne jinak bylo dobre jak Brandon řekl matkam upřimně co si mysli ale myslim že Brandon a Callie si měli ujasnit sve vypovědi a jinak nečekal jsem že Jude se zvedne a odejde během testu a Callie by neměla zveřejnovat takova videa ktera podkopavaji system protože pak se ji to muže vratit.

14.5.2021 | 23:50:45

The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás