The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E07: Chasing Waterfalls

S05E07: Chasing Waterfalls

Rodiče Leny přijíždějí na návštěvu. Aaron a Callie si budou blíž než kdykoli předtím. Stef se dozví Jesusovo tajemství. Vztah Juda a Noaha čeká další zkouška. Mariana se snaží sblížit s Loganem, což ale nepůjde úplně tak, jak si představovala, protože se o ni začne zajímat i Loganova přítelkyně.

cz sk
23.8.2017
580 000
42 minut

Režie: Chandra Wilson
Scénář: Bradley Bredeweg & Peter Paige

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Callie se koupala v tom vodopadu a potom jak ještě dokazala obhajit autoportret diky tomu kvuli čemu ji pravě zkritizovali jinak nemělo chyybu jak Stewart koupil děckam auto a Mariana byla uplně nadšena ale to jak Loganovi pomohla to bylo fakt šlechetne ale že ji Olivie tak vyhrožuje to je přes čaru a jsem zvědav na Judea jestli tu nabidku vezme ale doufam že řekne pravdu i te kamaradce a Ciurtney udělala dobre rozhodnuti.

redaktor
26.5.2021 | 22:09:35
Stardos

Casting matek Stef a Leny prostě chválím :D

26.8.2017 | 22:52:51
valasek

Krásná epizoda, mám celkem rád Leninu mamku a rozhovor mezi Lenou a Stewartem byl velmi dojemný. :)

webmaster
25.8.2017 | 19:44:58

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama