The Fosters S05E09: Prom

S05E09: Prom

S05E09: Prom

Mariana se rozhodla, že uspořádá ples ve skladu, kde se jezdívá derby. Brandon pozve na ples Grace a dozvídá se, že by to mohla být pravděpodobně poslední noc, kterou s ní stráví.

cz sk
6.9.2017
740 000
42 minut

Režie: Joanna Johnson
Scénář: Joanna Johnson

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
valasek

Neee, Grace ne, to byla tak skvělá holka pro Brandona… Tohle jsem obrečel… Neuvěřitelný díl, v jednu chvíli jste se smáli, pak zase brečeli… Strašné finále, jsem velice, velice zvědavý na pokračování. :)

webmaster
14.9.2017 | 0:04:22
Stardos

Díl plný emocí. Scénka Mariana a Emma byla úžasná, a hlavně reakce Stef :D A mám obavy, jak dopadne Grace a Ximena. Moje teorie o Grace se bohužel vyplnila :(

6.9.2017 | 20:32:43

The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás