The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E11: Invisible

S05E11: Invisible

Callie se snaží zviditelnit Ximenin příběh. Brandon se s Grace pokouší o trochu té intimity, i když už ví, co se Grace stalo. O Marianu se začnou ucházet jistí nápadníci.

cz sk
17.1.2018
700 000
43 minut

Režie: Laura Nisbet Peters
Scénář: Kimberly Ndombe, Megan Lynn & Wade Solomon

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že bylo jasne vže studenti budou prtoi nove škole a jsem zvědav co Nick řekne Leně aby zachranila školu ale čekal jsem že tam pujde Mariana a ne Lena a taky nemělo chybu jak o Marianu měli najendou zajem 3 kluci a jsem zvědav jakeho si vybere jinak Brandon a Grace neměli chybu jak si chtěli uživat navdory Graciiny nemoci a Jesusuv asistent byl perfektni a Jude se rozhodl dobře že chce kamaradku než hrani

redaktor
27.5.2021 | 22:11:49
Stardos

Ximena a Callie se prostě musí stát <3

21.1.2018 | 19:53:40
valasek

Brandon a Grace. ♥♥

webmaster
21.1.2018 | 19:48:05

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama