The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E12: #IWasMadeInAmerica

S05E12: #IWasMadeInAmerica

Callie a její přátelé se snaží zmedializovat Ximenin případ. Od anonymního zdroje přichází důkaz, který by mohl zachránit Anchor Beach a Fosterovi slaví narozeniny Stef.

cz sk
24.1.2018
620 000
42 minut

Režie: Lee Rose
Scénář: Anne Meredith

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se všichni u Mariany sešli a dozvěděli se co ma za lubem ale musim řict že ten jeji napad že bude randit se všemi je fakt zajimavy a chapu Mata proč se mu to nelibi jinak nemělo chybu jak Lena pomahala Jesusovi a on to nemohl vydržet a bylo dobry jak Lena napochodovala před radu a řekla jim co ma na srdci a jsem zvědav jestli ji to vyjde a Calliin protest byl povedeny jen si myslim že by se měla soustředit na školu a ne bojovat bitvy když nechce studovat aby mohla pomahat ostatnim a Jude byl dobry jak hral ty hry a jak dokazal usměrnit

redaktor
27.5.2021 | 23:09:02
valasek

Skvělý díl, jsem zvědavý na pokračování a vznikající pár Jude a Declan by mi vůbec nevadil. :D

webmaster
28.1.2018 | 13:45:22
Stardos

Omg, Callie a Ximena :O Finally <3 A ten protest nádherný

28.1.2018 | 13:43:58
Jana13.13

Nádhera <3

24.1.2018 | 18:54:32

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama