The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E22: Where the Heart Is

S05E22: Where the Heart Is

Po tom všem, co se v Turks & Caicos odehrálo, začínají Fosterovi pochybovat, jestli se svatba bude vůbec konat. A mamky učiní velké rozhodnutí, které navždy ovlivní celou rodinu.

cz sk
7.6.2018
630 000
42 minut

Režie: Joanna Johnson
Scénář: Joanna Johnson

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Brandon s Elizou rozhodli podle sebe a jak Eliza tu předmanželskou smlouvu zničila a bylo dobre jak Callie radila Marianě at necha Mata za sebou a pak nakonec řekla že měla pravdu ale škoda že ten dum prodavaji.

redaktor
30.5.2021 | 23:33:05
valasek

Čekal jsem, že úplně poslední díl bude silný, ale že bude až tak silný, to mě opravdu dostalo. Brečel jsem snad od začátku až dokonce, jen ta myšlenka, že už nikdy neuslyším naši píseň Where you belong v The Fosters je prostě šílená, nikdy se s tím nesmířím. Ale finále to bylo opravdu přenádherné a doufám, že nový spin-off naváže, stejně kvalitně, na jeden z nejlepších seriálu na světě. The Fosters jsou láska na celý život♥♥♥. DNA doesn't make a family. Love does.♥

webmaster
23.6.2018 | 2:26:58
Mou

Celkem jsem spokojená – ale klidně bych pár epizod, které by nám ukázaly, jak to dopadlo s Jesusem a Emmou a s ostatními členy rodinky ♥, uvítala. Ale prostě k úplné dokonalosti mi tam chyběl ten pár Brandon ♥ Callie. Celý seriál se jejich vztah vyvíjel a na konci to prostě chtělo tu sladkou tečku > neodsuzujte mě, mám prostě ráda happyend ♥

9.6.2018 | 21:42:34

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama