The Fosters Peter Paige o finále a pokračování čtvrté řady

Peter Paige o finále a pokračování čtvrté řady

Peter Paige o finále a pokračování čtvrté řady

Finále první poloviny čtvrté série nám přineslo zase mnoho otázek. A na některé nám možná odpoví scenárista a režisér Peter Paige.


4 0
18.10.2016

Finále bylo velice dramatické, dokonce i na Fosters, co se nám to snažíte udělat?
Když jsme začali psát tuhle sérii, chtěli jsme, aby se všechny události téhle série setkaly na hudebním festivalu. Nechtěli jsme, aby to bylo nejsilnější finále vůbec, ale myslím, že to tak nakonec dopadlo.

Dejte nám nějakou naději, komu se začnou obracet věci k lepšímu?
Ve Fosters je vždycky naděje. Jsou to v podstatě dobří lidé, kteří se snaží dělat vše, co nejlépe dokáží, ale dělají špatná rozhodnutí. A pro tyhle lidi je vždy naděje. Jsou to chytré, houževnaté a důvtipné postavy, které si už něčím prošly, a musí to udělat zase.


Poučila se Mariana z toho, že by neměla užívat Jesusovy prášky?
Mariana je hyperaktivní studentka, která na sebe moc tlačí. Rozhodla se, že maturitní ročník je pro ni vším, že určuje, na jakou půjde vysokou školu. Že vlastně určí, jaký bude její budoucí život. A to je opravdu problém. Takže bude potřebovat podporu, tu však hledá na špatném místě. Ví, že mamka má v lékárničce nějaké prášky, které by jí pomohly zůstat vzhůru a dodělat eseje. A nic jiného ji nezajímá. Vůbec si neuvědomuje, že čím víc bude závislá, tím víc to s ní půjde z kopce.

Po zjištění podvodu se SAT testy bude mít Brandon ještě šanci dostat se na vysokou?
Ve skutečném světě by se rok nemohl účastnit přijímaček, ale za rok by to mohl zkusit znovu.

Takže se bude znovu hlásit na Julliard? Přijmou ho?
Kdo ví, jak to dopadne. Udělat jeden rok nám trvalo tři a půl sezóny. Uvidíme. Ale všechny cesty vedou do Říma.

Home stretch w/these beauties directing @thefosterstv day 13 of 14 #niceworkifyou­cangetit @cierraramirez @SherriSaum1</a></p>

Fotka zveřejněná uživatelem Rob Morrow (@officialrob­morrow), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–10–12T14:50:16+0­0:00“>Říj 12, 2016 v 7:50 PDT</time>

Byl jsem rád, když jsem viděl, že se zase vracíme k Justíně a debatě o pěstounské péči. Vrátíme se k tomu ještě v druhé polovině čtvrté série?
Podle mě je to jeden z nejdůležitějších příběhů, jaké jsme kdy udělali. Je to stále aktuální. Nevím, jestli se tomu budeme věnovat více, ale bude to tam. A jak víte, ve Fosters se může kdykoliv cokoliv navrátit.

Bude Callie úspěšná ve své snaze někomu pomoci?
Callie bude mít svá vítězství. Její problém ale je, že svá vítězství převrací na výzvy. Když se ohlédneme zpět, už měla hodně úspěchů. Jenže se nikdy nezastaví. Takže je nakonec vždycky tou, která musí být zachráněna.

Jsem překvapený, že se Judovi zalíbilo kouření trávy.
Z Juda je puberťák a bylo pro nás důležité to ukázat. Ano, je to furt ten roztomilý Jude, ale pravdou je, že ještě žádné dítě na světě si neprošlo pubertou, aniž by nebylo držkaté, vzpurné a neobjevovalo samo sebe. Takže to dodržujeme a Jude si občas trochu zahulí se svým přítelem.

Měli bychom být nervózní z toho tzv. rozvodu? Nebo máme věřit, že to celé je jen kvůli záchraně domu?
Podívejte, naše mamky se neskonale milují. Ano mají pár problémů, které se zdají, že nezmizí, ale neznám žádný vztah, který by je neměl, a mamky se opravdu milují. Myslím, že i když jsou tu neustálé výzvy a komplikace ohledně rozvodu kvůli záchraně domu, tak si nemyslím, že je třeba se obávat, že by se mamky nemilovaly.

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E07: Chasing Waterfalls

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek a @farmaister

Sedí na verze:

  • S05E07.HDTV.x264-FLEET
  • S05E07.720p.HDTV­.x264-FLEET

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás