The Gifted (X-Men: Nová generace) S02E10: eneMy of My eneMy

S02E10: eneMy of My eneMy

S02E10: eneMy of My eneMy

Struckerovic rodina se znovu sejde.

cz sk
2.1.2019
1 730 000
43 minut

Oficiální synopse

Mutant Underground si pohrává s myšlenkou najmout Inner Circle, aby jim pomohli. Andy mezitím uvažuje nad tím se znovu shledat se svoji rodinou poté, co zjistí o schopnostech jeho otce, ale Lauren nebude zase tak moc nadšená z jeho návratu jako jejich rodiče. Zjistíme, zda Mutant Underground a Inner Circle zakopou na chvíli válečnou sekyru, aby zachránili Johna před Čističi.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Konečně pořádný díl, jak bylo zvykem. No sláva!

19.2.2020 | 14:48:25
ImTheBeast

Po tom předešlém zase díl, který za to stojí a je výborný :-) nejvíce se mi zamlouvalo duo Marcose a Lorny. Oproti tomu Andy se zde neukázal o moc lepší než jeho bejvalka Rebecca. Má v tom kluk sakra zmatek. Lauren je jako vždy skvělá a jsem na ni zvědavý v dalších dílech. A abych nezapomněl, tak jsem fakt rád, že se jim podařilo Johna zachránit.

5.1.2019 | 15:24:04
Romix01

Pořád si nedokážu zvyknout na to, co v tomhle seriálu provádějí s Root.. jsem alergický na každý moment, kdy se v seriálu objeví a rozjede Struckerovic rodinné drama..

4.1.2019 | 23:18:41
Kothy

Konecne poradna akce.

4.1.2019 | 22:33:00
RagnarokCzD

Chudák Turner … už to skoro vypadalo, že se přidá na správnou stranu a pak se takhle sesype. :(

Trochu škoda, že s sebou nevzali Frostovic holky, celá akce by pak byla mnohem rychlejší. :D

Andyho celkem nechápu … vadilo mu, když Rebecca pozabíjela pár lidí … ale zdá se, že doživotně je mrzačit je v pohodě. :D

3.1.2019 | 11:29:48

The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 65×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie