The Gifted (X-Men: Nová generace) S02E10: eneMy of My eneMy

S02E10: eneMy of My eneMy

S02E10: eneMy of My eneMy

Struckerovic rodina se znovu sejde.

cz sk
2.1.2019
1 730 000
43 minut

Oficiální synopse

Mutant Underground si pohrává s myšlenkou najmout Inner Circle, aby jim pomohli. Andy mezitím uvažuje nad tím se znovu shledat se svoji rodinou poté, co zjistí o schopnostech jeho otce, ale Lauren nebude zase tak moc nadšená z jeho návratu jako jejich rodiče. Zjistíme, zda Mutant Underground a Inner Circle zakopou na chvíli válečnou sekyru, aby zachránili Johna před Čističi.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ImTheBeast

Po tom předešlém zase díl, který za to stojí a je výborný :-) nejvíce se mi zamlouvalo duo Marcose a Lorny. Oproti tomu Andy se zde neukázal o moc lepší než jeho bejvalka Rebecca. Má v tom kluk sakra zmatek. Lauren je jako vždy skvělá a jsem na ni zvědavý v dalších dílech. A abych nezapomněl, tak jsem fakt rád, že se jim podařilo Johna zachránit.

5.1.2019 | 15:24:04
Romix01

Pořád si nedokážu zvyknout na to, co v tomhle seriálu provádějí s Root.. jsem alergický na každý moment, kdy se v seriálu objeví a rozjede Struckerovic rodinné drama..

4.1.2019 | 23:18:41
Kothy

Konecne poradna akce.

4.1.2019 | 22:33:00
RagnarokCzD

Chudák Turner … už to skoro vypadalo, že se přidá na správnou stranu a pak se takhle sesype. :(

Trochu škoda, že s sebou nevzali Frostovic holky, celá akce by pak byla mnohem rychlejší. :D

Andyho celkem nechápu … vadilo mu, když Rebecca pozabíjela pár lidí … ale zdá se, že doživotně je mrzačit je v pohodě. :D

3.1.2019 | 11:29:48

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie