The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 74×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

S02E15: Monsters

S02E15: Monsters

Thunderbird si sáhne až na samé dno.

cz sk
20.2.2019
1 610 000
43 minut

Synopse

Lauren se nejde napojit na svoje schopnosti, když je to nejvíce potřeba a tím zanechává Caitlin, aby převzala situaci do vlastních rukou, když je jim policie na stopě. Reeva konečně odhalí své plány všem členům Inner Circle a zdají se být více temnější, než kdokoliv předpokládal. Mezitím Jace začíná litovat svých činů a bojuje s tlakem od Čističů a svým vlastním přesvědčením.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Reed se fakt předvedl jak pomohl Lauren i Caitlin a musim řict že Lauren se vratili schopnosti pravě včas, jinak jsem nečekal že se Andy vrati zpatky k rodičum čekal jsem že dokonči ukol a dalo se čekat že Reeva se nebude chtit o moc dělit ale zabit Andyho a Lornu to bude docela těžke a taky jsem zvědav na sestry Frostovy jak se rozhodnou.

redaktor
17.1.2021 | 18:50:09
captain

Sláva, konečně jsme se někam posunuli, slušná příprava na finále. Reed top, staří známí opět spolu, a jiným naopak hoří koudel u zadele, neboli z bláta do louže a z louže pod okap.

19.2.2020 | 18:28:33
Larsson

Super díl schopnosti Reeda mě fakt fascinují, jak se Andy vrátil na konci bylo jasné, u Blink si myslím že není mrtvá.Jsem zvědav co Reeva udělá je sama a naštvaná bude to peklo.

24.2.2019 | 14:59:46
choudys

Úžasnej díl, proč to v tomhle duchu nemohlo jet od začátku? Útěk Caitlin s Lauren a jejich záchrana super, návrat schopností nejen u Reeda, setkání „staré grupy“ byl velmi dojemný, Reeva ještě žije? Se svými názory? Proč ji ty tři neutiší, kdyby spolu držely…mají ji, a je klid!

23.2.2019 | 21:43:36
ImTheBeast

Konečně jsou zase spolu :-) už pár dílů jsem jim to přál a konečně se to stalo! jsem zvědavý na velké finále.

23.2.2019 | 15:43:57
Kothy

Priprava na velke finale.

23.2.2019 | 14:24:20
SaVerr

Najlepší diel so far…

23.2.2019 | 12:46:14
karel304

Až po odvysílání posledního dílu se zřejmě dovíme, zda se bude točit 3. série, příběh tedy nevypadá rozehraný tak že by se dalším dílem měl úplně uzavřít, ale už řada jiných seriálů taky skončila náhle…

23.2.2019 | 2:29:25
Lex Luthor

Rodina je zpět pohromadě, ale přijde mi, že tvůrci už nevědí, co by do seriálu více dali a pořád to natahují. Čekal jsem, že John půjde přes mrtvoly a bude chtít dostat Turnera.

21.2.2019 | 19:06:44
RagnarokCzD

Každej by dokázal zabít Reevu … stačí jen nebejt blbej a poslat na ni někoho ze zálohy. A pak už je jedno jesli ji Andy roztrhne, Lauren usekne hlavu, Reed ji rozloží, Caitlin jí zastřelí, Eclipse ji zapálí, Polaris ji sejme nějakym nožem nebo tyčí, nebo ji Thundebird umlátí (což bych viděl asi nejradši :D ) … jedinej kdo by jim byl k prdu je Erg, toho bych použil jako návnadu. :D

Spíš sem docela zvědavej co je/bude s Blink … jesli vůbec něco. O_o

21.2.2019 | 11:38:01
1

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama