The Gifted
0/100 - 0×

The Gifted

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | FOX


Elena Satine se připojuje k mutantům

Elena Satine se připojuje k mutantům

Svět The Gifted se rozrůstá o další mutantku, kterou si zahraje herečka Elena Satine (Twin Peaks), jež má s komiksovými seriály již zkušenosti. Toto oznámení pronesl Matt Nix na novinářské konferenci Television Critics Association.


7 0
12.8.2017

Herečka Elena Satine si zahraje mutantku Dreamer, která dokáže vymazat něčí vzpomínky nebo je naopak uměle přidat. Objevit by se měla již ve druhé epizodě. Matt Nix nám prozradil, že Dreamer bude v milostném trojúhelníku s Thunderbirdem a nám zatím neznámou osobou.

Embed from Getty Images

V komiksové předloze se jmenuje Beautiful Dreamer a je členkou mutantí komunity Morlocks, jež žije v newyorských kanálech. Zajímavostí je, že v komiksech na manipulaci se vzpomínkami používala cigarety.


Není to Elenina první komiksová role, zahrála si například Aquamanovu ženu v seriálu Smallville. Dále se objevila v Agents of S.H.I.E.L.D., kde v první sérii ztvárnila asgardskou kouzelnici Lorelei.

Zdroj článku: Screenrant

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !