The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 72×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Glow

Glow

Glow je bývalá mutantí pacientka psychiatrické léčebny, která byla jedním z cílů Inner Circle.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jako mladá Glow omylem použila své schopnosti na koncertě a byla za to zatčena. Přesto nebyla odsouzena díky jednomu z porotců, podle kterého její schopnosti nejsou nebezpečné. Bohužel ji ale falešně diagnostikovali maniodepresí, a proto byla poslána do psychiatrické léčebny Lynwood, odkud později utekla díky Inner Circle. Po jejím útěku neměla spolu s několika mutanty kam jít a tak se přidala k Morlokům, kde přijala jejich značku kvůli nedostatku fyzických mutantích znaků. Glow si je poměrně blízká s Marcusem a to nejen díky jejich podobným schopnostem.

Glow umí vytvořit neškodné koule světla, kterými dále může manipulovat ve vzduchu.


Laysla De Oliveira jako Glow. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama