The Good Doctor S02E17: Breakdown

S02E17: Breakdown

S02E17: Breakdown

Shaun se zoufale snaží připojit zpátky k týmu, který se potýká s nebezpečnou procedurou zahrnující odstranění nádoru. Aby doktoru Hanovi dokázal, že chyboval, když Shauna odvolal z chirurgie, musí využít své nadání, aby zjistil příčinu zranění u pacienta.

cz sk
5.3.2019
6 728 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mike Listo
Scénář: Thomas L. Moran a Lloyd Gilyard, Jr.
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Daniel Dae Kim (Dr. Jackson Han), Lisa Edelstein (Dr. Marina Blaize), Jasika Nicole (Carly Lever), Elfina Luk (Villanueva), …

Upoutávka k sedmnácté epizodě druhé série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Shaun byl fakt unikatni v tomto díle, a to jak se složil v šatně to taky nemělo chybu, libilo se mi že mu Claire pomohla i ostatni a ten pacient taky neměl chybu, takhle žít to by byla hrůza.

redaktor
12.9.2019 | 16:56:21

Stav překladu

Epizoda S03E04: Take My Hand

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice