The Good Doctor (Dobrý doktor) S03E05: First Case, Second Base

S03E05: First Case, Second Base

S03E05: First Case, Second Base

Lim vybere Shauna, aby všem předvedl, jak velký talent v něm ve skutečnosti tkví. Shaun totiž po Claire přebere skalpel a povede svou první operaci, jenže Andrews začne zpochybňovat Limino rozhodnutí, protože podle něj Shaun ještě stále není připraven na tak velký skok. Claire se stále pokouší potlačit své emoce a Morgan se musí vypořádat s pacientem, který si vymýšlí.

cz sk
22.10.2019
5 539 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rebecca Moline
Scénář: David Hoselton
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Jasika Nicole (Carly Lever), Sheila Kelley (Debbie Wexler), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Aidan Kahn (Curtis Murphrees), Nefetari Spencer (Teal Murphrees), Stacie Greenwell (Beth Eckert), …

Upoutávka k páté epizodě třetí série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že jsem čekal že se Shaun složi ale ne takhle ale nakonec to dokazal vyřešit, a musim řict že ta situace se zbrani byla nečekana, ale jsem rád že si ji nechali, a to jak Shaun poradil Glassmanovi jak na to tak to bylo fakt zajimave, a musim říct že ten pacient ktereho měli na starosti Claire a Morgan byl fakt zajimavy, a jsem zvědav jak se dal bude vyvijet vztah Shauna mezi spolupracovniky a vztah s Carly.

redaktor
19.1.2020 | 12:32:00
Brett

Epizoda o ženských přednostech. :-D

redaktor
2.11.2019 | 13:13:50
Valada06

Opět skvělé.

webmaster
22.10.2019 | 13:20:23

The Good Doctor (Dobrý doktor)
97/100 - 75×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Paige Spara (Lea Dilallo), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Christina Chang (Audrey Lim), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Will Yun Lee (Alex Park), Hill Harper (Marcus Andrews), Richard Schiff (Aaron Glassman), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Chuku Modu (Jared Kalu), Chris D'Elia (Kenny), Beau Garrett (Jessica Preston), Eric Winter (Matt Coyle)

Stav překladu

Epizoda S03E20: I Love You

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové. Z toho důvodu jsou uvedená data dokončení pouze orientační.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice