The Good Doctor (Dobrý doktor) S03E10: Friends and Family

S03E10: Friends and Family

S03E10: Friends and Family

Shaun se znovu shledává se svou rodinou, neboť má poslední možnost promluvit si se svým otcem, který leží na smrtelné posteli. Semknutí rodiny Murphyových bude mít nečekaný výsledek. Do nemocnice je převezen hvězdný obránce z NHL a Claire se pokusí uzdravit své pochroumané duševní zdraví.

cz sk
3.12.2019
42 minut

Základní info:

Režie: Mike Listo
Scénář: Tommy Moran
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Jasika Nicole (Carly Lever), Sheila Kelley (Debbie Wexler), Michael Trucco (Ethan Murphy), Joanna Going (Marcie Murphy), …

Upoutávka k desáté epizodě třetí série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Na dobráky, co si myslí, že by se blízcí měli s umírajícím před smrtí rozloučit a usmířit se či odpustit, vycenil zuby skutečný život, bez příkras.

12.12.2019 | 23:27:40
Brett

Hodně emotivní. Jsem rád i za Claire. :-)

redaktor
11.12.2019 | 11:44:17
Kouhen

I kdyz nesnasim v serialech citove vydirani. A tento serial mi prijde ze to ma snad kdyz dil :D. Tak tohle je serial u ktereho mi to naprosto nevadi, kazdy dil je skvele napsany a tenhle byl hodne emocionalni. Herec Freddie Highmore co hraje Shauna podava neskutece vykony. Moc k serialum komenty nepisu ale sem tam vyjimku udelat musim :D

5.12.2019 | 21:43:35
Romix01

Úžasný díl.

3.12.2019 | 17:00:37

Stav překladu

Epizoda S03E11: Fractured

cz15%

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice