The Good Doctor (Dobrý doktor) S03E20: I Love You

S03E20: I Love You

S03E20: I Love You

V druhé části velkého finále doktoři bojují s časem. Nehledě na svou bezpečnost se vrhají do nebezpečných situací, aby zachránili co nejvíce lidských životů.

cz sk
31.3.2020
7 708 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Shore
Scénář: David Shore, David Hoselton a Adam Scott Weissman
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Jasika Nicole (Dr. Carly Lever), Elfina Luk (Villanueva), Bentley Green (Casey), Marin Ireland (Vera), …

Upoutávka k druhé části závěrečné epizody třetí série: 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
valasek

Ne, ne, ne, takhle to s ním prostě dopadnout nemělo!!!!!

webmaster
5.12.2020 | 19:08:35
Jiri007

Dobry dil, musim řict že tolik emoci jsem nečekal, mrzi mě že zrovna Melendez musel zemřit byl to dobry doktor, Parka ale chapu proč se chce asi vratit k rodině ale jsem zvědav jak to bude s Morgan bo pochybuju že se tak snadno vzda a ten konec s Leou a Shaunem jsem rad že už na to došlo.

14.4.2020 | 14:44:43
Brett

Velké finále se vším všudy. :-)

redaktor
5.4.2020 | 22:18:26
mmonik

Zabít Melendaza bylo podle mě úplně zbytečné… On byl po Shaunovi nejoblíbenější postava… spolu s Claire.. dle mého… Že se Park vrátí domů bych chápala… Morgan.. to bylo jasné… konec kariéry… Ale ten Melendez mě teda namíchnul… jsem zvědavá, jestli se z tohohle vůbec seriál vzpamatuje.. a hlavně jeho fanoušci…

4.4.2020 | 19:01:40
Timik

prečítaní vyjadrenia tvorcov že chceli mať horko sladké zakončenie tejto série my bolo priam do smiechu… pre mňa a verím že aj pre väčšinu ľudí čo trošku racionálne uvažujú na tom sladké nič nebolo… melendez, tak v podstate bezdôvodne zabiť asi pre väčšinu (nepočítam shauna) najobľúbenejšiu postavu, s takým potenciálom… čo všetko mohol ešte do seriálu priniesť alebo ukázať, nehovoriac o jeho budúcom vzťahu s claire… a shaun plus lea, no neviem či sa úprimne niekto tomu potešil po tom všetkom čo sme videli v predošlých častiach. neviem čo viac k tomu dodať… nikdy som tomuto seriálu nedal menej ako 4 hviezdičky, no dnes sa to tak žiaľ bohu stalo. žiaľ tieto 2 body moje hodnotenie veľmi ovplyvnili

3.4.2020 | 15:50:01
kironet

Dil dibrej, ale smal jsem se jak zabili Melindaz, fakt „promyslene“ :D

2.4.2020 | 11:14:57
GoogleMaps

Docela jsem nečekal takový následky.. z main charakter 3 lidi out?.. možná 4.. no tak to jsem z toho docela v píp.. Morgan budu pokračovat v seriálu ale né už jako resident chirurgie.. Park ale podle mě končí.. což je hodně velký překvapení ale po tomhle díle jsem to i čekal.. spíš že koupí letenky a uvidíme jak odlétá stylem, že před odletem volá, že se vrací domů.. to byla asi moje představa.. ale díl byl dobrý, jen Lea a Shaun byl moc přes hranu.. ale je to drama.. takže ok..

2.4.2020 | 10:48:07
Erzik

Jsem naštvaný, a to jako moc. Bylo to patetické, klišoidní a hlavně na sílu a zbytečné. Jestli se seriál z tohohle finále vzpamatuje, tak to bude zázrak. To bych nevěřil, že tak dobrý seriál se může tak rychle zničit..

redaktor
1.4.2020 | 23:03:16
Xegiie

tak to je mazec, úspěšný doktor s dlouhou kariérou před sebou, to asi nikdo nečekal , s tím klukem to bylo jasné, že to tak dopadne, ale bylo to hezky natočené.. tento díl nám ukázal jak může být život vrtkavý a i krátký a myslím si, že si toho většina z nás dost neváží.. celý dvou díl byl hodně napínavý, asi nejlepší z tohoto seriálu, málem bych zapomněl, nejspíš i konec kariéry pro Morgan, taky silné

1.4.2020 | 18:06:59
LeniTheMonster

Omg, slzy everywhere''!!'''!!!

1.4.2020 | 1:59:42
1

The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 80×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Antonia Thomas (Claire Browne), Chuku Modu (Jared Kalu), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Chris D'Elia (Kenny), Will Yun Lee (Alex Park), Eric Winter (Matt Coyle)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Spilled Milk

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará @peti1D3.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Reklama

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás