The Good Doctor (Dobrý doktor) Premiéra čtvrté série navlékne doktory do ochranných obleků

Premiéra čtvrté série navlékne doktory do ochranných obleků

Premiéra čtvrté série navlékne doktory do ochranných obleků

V televizním průmyslu bývá železnou pravidelností přibližovat divácké obci dopad současného dění na svět, vždy když připluje nový problém žádající si pozornost celé zeměkoule. V listopadové premiéře se budou i naši doktoři ze St. Bonaventure snažit odrazit nynějšího Strašáka mezi nemocemi.

4 0
22.9.2020

Světem se provalila nová infekční nemoc, která od okamžiku svého osvobození celoplošně víří vody nebezpečnou rychlostí. V případě lékařských seriálů spatřili scenáristé v aktuálně vysílaných projektech nevšední potenciál v návratu až na samotný počátek jejího náhlého prostupu společností. V období listopadových premiér stanice ABC postaví diváky do pomyslné první linie jak v nesmrtelných Chirurzích, tak v naší bonaventurské nemocnici. Prozkoumávání koutku aktuální problematiky na doktorském poli si pro sebe urvou i specialisté z New Amsterdam a mladý Resident operující na FOXu.

Shaun a nemocniční rada si ve dvou úvodních epizodách z nové série položí otázku: „Jak vyléčit svět, který se propadl do tmy?“ Bezútěšný tón a vyrovnávání se s následky toho všeho dovolí scenáristickým kuchařům s ansámblem hlavních postav vyprávět daleko osobnější příběhy. Personál nemocnice bude bez přípravy bojovat s vnějšími i vnitřními protivníky podobně jako v druhé sérii, kdy neznámý virus pohroužil akutní příjem do karantény. Zatímco příběhové linky budou postupovat kupředu, seriál se krátce ohlédne i zpět, když udeřilo velké neznámo.


Zaujmou scenáristé drsný přístup hned ze začátku?

Pro Shauna bude čtvrtá série velkou změnou. Počátkem třetího listopadu zahájí čtvrté období v roli residenta, což pro něj bude znamenat více práce a odpovědnosti. S tím samým se bude potýkat i mimo nemocniční prostory, zatímco bude prozkoumávat veškeré rozměry vážného vztahu s Leou. Podle hlavní synopse Shaun bude muset dokázat sobě i svým kolegům, že je s to zachraňovat životy coby chirurg na současném medicínském poli.

Do čtvrté série se vrátí Antonia Thomas v roli Claire Browne společně s herečkou Fionou Gubelmann (Morgan Reznick). Rezidenty si pod křídla vezmou nadaní seriáloví doktoři Marcus Andrews (Hill Harper) a Audrey Lim (Christina Chang). Hlavní postavy doplní i Richard Schiff jako doktor Aaron Glassman a Will Yun Lee v podobě Alexe Parka, který by mohl v průběhu nové řady odejít ze seriálové stálice do pozadí. Doktor Park se totiž bude rozhodovat, zda upřednostní potřeby své rodiny před svojí kariérou. Zatím zůstává neznámé, z kolika epizod bude tvořena čtvrtá sezóna, protože natáčení v kanadském Vancouveru se rozběhlo počátkem zářijového měsíce a štáb má před sebou stále plno práce.

Jste spokojení s příběhovou náplní prvních dvou epizod?

Foto: ABC

  • gooddoctorkeyart-1d143f1e1ae155edcb42ec12763d8d74.jpg
  • 119218330-1388273004709628-5514678717179838929-n-9104362dd811f408b4e4955e2db8bb6f.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E13: Spilled Milk

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará @peti1D3.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Reklama

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás