The Good Doctor Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Ve druhé polovině druhé série se dočkáme dlouho slibovaného nového doktora, kterého si zahraje producent Daniel Dae Kim, jenž vystoupí zpoza kamery a zapojí se do dění. Jak dlouho bude působit v seriálu a co o jeho postavě prozrazují první popisy, se dočtete v našem článku.

6 0
19.1.2019

Producent Daniel Dae Kim si na chvíli odpočine od kamery a upřednostní novou netradiční náplň práce, doktořinu. Kima si můžete pamatovat ze seriálů Lost či Hawaii Five-0, ve kterých byl obsazen do hlavní role. Po seriálové štaci následovaly vedlejší role ve filmových esech, jako jsou Rezistence, Spider-Man 2, Hulk či oscarový snímek Crash. Na Kima se můžete těšit v letošním novém Hellboyovi.

(Daniel Dae Kim bude dohlížet nad chirurgickými zákroky. Foto: ABC)


Kim se objeví v patnácté epizodě, ve které bude zatápět seriálové stálici Shaunovi, jehož kariéra bude stoupat po velmi tenkém ledě. Kim byl nasazen do funkce šéfchirurga nemocnice St. Bonaventure jakožto doktor Han. S novým doktorem se budeme vídat do konce druhé série, a pokud se seriál dočká prodloužení, je možné, že se doktor Han připojí k seriálovým stálicím.

Na závěr odbočíme k hlavní tváři seriálu, k Freddiemu Highmoreovi, jenž připravil scénář k premiérové epizodě druhé řady. Highmore se totiž brzy chystá usednout do režisérského křesla. Pod svá křídla si vezme jednu z posledních epizod, ve které se mihne Kim se svým novým charakterem. Freddiemu proto držíme palce, aby se mu jeho režisérský debut vydařil.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E04: Take My Hand

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice