The Good Doctor (Dobrý doktor) Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

5 0
16.9.2019

Třetí série seriálu The Good Doctor odstartuje za necelý týden, a proto se na pokračování příběhu talentovaného doktora začalo zaměřovat více zahraničních portálů. Jedním z hlavních lákadel na letošní sérii bude epizodní role, jíž se zhostí herec Robert Sean Leonard. Ten se podobně jako Lisa Edelstein, která ve druhé sérii pomáhala doktorovi Glassmanovi porazit pokročilé stádium rakoviny, vrátí pod vznešená medicínská křídla Davida Shorea.

Robert Sean Leonard si zahostuje ve třetí sérii. Foto: ABC


The Good Doctor bohužel nebude navazovat na Dr. House, tudíž pokud si tajně přejete hvězdný návrat onkologa Jamese Wilsona, bohužel vás následujícími řádky lehce zklameme, ba mile potěšíme. Leonard totiž za svými náročnými dny po boku egocentrického Gregoryho House nakreslil pomyslnou tlustou čáru. V druhém dramatu z lékařského prostředí vytvořené Davidem Shorem ztvární Shama O’Malleyho, vášnivého rybáře, který bude ve třetí epizodě náhle hospitalizován. Jeho neobyčejným, doslova obskurním, případem se bude zaobírat Melendezův tým, kdežto na Claire připadne zodpovědnost největší, povede totiž svou první operaci.

Čím je případ Shama O’Malleyho jedinečný? Foto: ABC

Roberta Seana Leonarda proslavila role Neila Perryho v oscarovém snímku Petera Weira Společnost mrtvých básníků, která takříkajíc odstartovala jeho kariéru na poli filmového průmyslu. Po Houseovi si odskočil do postapokalyptického světa Stevena Spielberga Falling Skies. V současné době se herec věnuje drobným epizodním rolím, zatímco nedávno jste jej mohli spatřit v minisérii The Hot Zone, která vypráví o rozptylu viru Ebola ve světě.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E20: I Love You

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Novinky ze San Jose St. Bonaventure

O které postavy nás připravila třetí série?

O které postavy nás připravila třetí série?

Scenáristé se rozhodli ve třetí řadě pořádně sešlápnout plyn. To mělo za následek, že některé postavy potkal osud neblahý a některé postavy se přestaly vyjímat mezi ostatními. Se kterými doktory se ve čtvrté sérii uvidíme?

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Reklama

Personál nemocnice

Personál nemocnice