The Good Doctor Upoutávka k epizodě Aftermath

Upoutávka k epizodě Aftermath

Upoutávka k epizodě Aftermath

Chod nemocnice St. Bonaventure se pomalu vrací do běžných kolejí, byť ministerstvo zdravotnictví dojde k závěru, že je nutné prověřit události spojené s nedávnou karanténou, aby mohli uklidnit veřejnost, avšak kariéra tří doktorů je v nebezpečí.

4 0
21.1.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

CairAndros

no vidíte … trailery se stále překládají xD :D

#4 Kubc6a
21.1.2019 | 20:46:51
Edward Bloom

:D :D :D Proč nikdo nereaguje?

#3 CairAndros
22.1.2019 | 17:26:33
CairAndros

#2 Edward Bloom: asi plné ruce s překladem traileru :D

22.1.2019 | 18:28:29
Kubc6a

#1 CairAndros: Možná to bude tím, že překlad vede @Moreene, já ne. Zároveň nejsme jenom web o titulcích. :)

#5 CairAndros
webmaster
22.1.2019 | 19:35:07
CairAndros

#4 Kubc6a: je hele reakce… nevíš tedy jak jsou na tom s překladem? Jestli na to prdí? Nebo tak? Protože už je dost lidí zvědavých. Od poslední reakce uplynuly 2 měsíce. Nás by alespoň zajímalo zda má smysl čekat na titulky nebo ne. Předem děkuji za reakci.

22.1.2019 | 21:29:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Překlad seriálu

Překlad druhé série

Omlouváme se vám za dlouhé čekání na české titulky k druhé polovině druhé série. Kvůli časové vytíženosti @Moreene, pod jejímž vedením překlad vzniká, musel být překlad pozastaven. Titulky jsou přeložené do patnáctého dílu a budou vydány po celkové kontrole v prvním červencovém týdnu. Titulky ke zbylým epizodám budou vypuštěny během letní sezóny.

Překlad třetí série

U překládání seriálu The Good Doctor bychom rádi zůstali, a proto budeme při překladu nových epizod dbát na to, aby nevznikaly dlouhé časové prodlevy mezi novým dílem a jeho českou podporou, pokud to bude volný čas překladatelů dovolovat. Překlad třetí série opět povede @Moreene, tudíž kdybyste měli zájem se na překládání podílet, nebojte se ozvat Moreene do vzkazníku.

Začínáte s druhou řadou?

25. září startuje druhá série lékařského drama Good Doctor. Všechny základní informace, které byste si před sledováním neměli nechat ujít, vám přehledně shrneme v tomto článku.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Novinky ze St. Bonaventure

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Ve druhé polovině druhé série se dočkáme dlouho slibovaného nového doktora, kterého si zahraje producent Daniel Dae Kim, jenž vystoupí zpoza kamery a zapojí se do dění. Jak dlouho bude působit v seriálu a co o jeho postavě prozrazují první popisy, se dočtete v našem článku.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Narozeniny

Hlídejte si nás