The Good Fight (Dobrý boj)
92/100 - 15×

The Good Fight(Dobrý boj)

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Právnický
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman), Sarah Steele (Marissa Goldová), Justin Bartha (Colin Morrello), Erica Tazel (Barbara Kolstadová)

S04E05: The Gang Goes to War

S04E05: The Gang Goes to War

Caleb pomáhá svému příteli s obviněním u vojenského soudu. S případem mu pomáhá Liz. Luccu pozve její bohatá kamarádka na ostrov, který chce koupit. Diane hledá vnitřní klid.

cz sk
14.5.2020
50 minut

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že když jsem zjistil že se jedna o vojensky připad tak jsem čekal soudkyni Kuhnovou a bylo to zase perfektni a Julius taky neměl chybu, čekal jsem že ho ta navštěva přivede na spravnou stranu a to že Lucca vyhrala balik to je fakt dobry a to že Liz začala s Calebem tomu se nedivim alemožna to pro ni bude probĺem.

redaktor
25.5.2020 | 16:00:18

Titulky

Epizoda S04E07: The Gang Discovers Who Killed Jeffrey Epstein

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama