The Good Fight (Dobrý boj)
92/100 - 15×

The Good Fight(Dobrý boj)

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CBS | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Právnický
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman), Sarah Steele (Marissa Goldová), Justin Bartha (Colin Morrello), Erica Tazel (Barbara Kolstadová)


Čtvrtá série The Good Fight bude zkrácena

Čtvrtá série The Good Fight bude zkrácena

Právě probíhá čtvrtá série Dobrého boje, který vede Diane Lockhartová a její kolegové z právní firmy Reddick, Boseman & Lockhart. Vzhledem ke stávající pandemii, která postihla i televizní průmysl, bude série zkrácena.

0 3
23.5.2020

Televizní stanice CBS se rozhodla zkrátit nynější sérii a namísto plné desítky epizod bude mít čtvrtá série pouze sedm dílů. Na vině je nynější pandemie nemoci covid 19, a tak stejně jako jiné seriály, i Dobrý boj bude mít méně epizod v tomto roce, než bylo plánováno.

(foto: CBS)


Dobrou zprávou je, že již nyní se můžeme těšit na pátou sérii, která bude odvysílána streamovou službou CBS příští rok. Bez vyzrazení jakéhokoliv děje můžeme s čistým svědomím říct, že od sedmého dílu čtvrté série, který tuto sérii příští týden zakončí, můžeme očekávat velmi otevřený konec.

Zdrojem pro článek jsou informace CBS o zkrácení čtvrté série

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Epizoda S04E06: The Gang Offends Everyone

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama