The Good Fight (Dobrý boj)
92/100 - 15×

The Good Fight(Dobrý boj)

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Právnický
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman), Sarah Steele (Marissa Goldová), Justin Bartha (Colin Morrello), Erica Tazel (Barbara Kolstadová)

Nový design stránek

Nový design stránek

Seriál bude zanedlouho pokračovat druhou sérií a my jsme pro vás připravili zbrusu nový design stránek, za který děkujeme @tom99. Líbí se vám? Napište nám do komentářů.

5 0
27.2.2018

Diskuze /1

moudnik

Design je báječný, ale s tak nádherným tvářemi ani jiný být nemohl. Hlavní 3 dámy různých věkových skupin jsou opravdu fotogenické a jejich ušlechtilá krása je přímo výstavní. Navíc nám předvádí skvělé herecké výkony, takže designér měl lehkou práci. I tak – bravo !

1.3.2018 | 4:24:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S04E07: The Gang Discovers Who Killed Jeffrey Epstein

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama