The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 73×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Janet

Janet

Umělá inteligence, která je databází všech vědomostí. Na Dobrém místě funguje jako pomocnice.

Sezóny 4
2016 - 2020

Janet není skutečná osoba, ale umělá inteligence. Je zdrojem všech informací a znalostí, které poskytuje lidem žijícím na Dobrém místě. Také dokáže komukoliv cokoliv poskytnout, a to pouhým lusknutím prstu. Je z ní tedy taková osobní pomocnice, která tu je od toho, aby ostatním pomáhala a plnila jim jejich přání.

Existuje několik druhů Janet, záleží na místě, kde má vykonávat svou službu. Tato konkrétní, která pracuje na Dobrém místě spolu s Michaelem, zajišťuje Eleanor, Chidimu, Jasonovi a Tahani cokoliv, co si umanou. Je velmi veselá a má radost z pomáhání ostatním. Lidé ji můžou jednoduše přivolat tím, že řeknou „Hej, Janet“. Vzápětí se u nich Janet objeví. Janet nikdy nikoho nesoudí a sama nemůže cítit smutek. Avšak naše známá Janet začíná své emoce jakýmsi způsobem trochu projevovat, což je něco unikátního.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama