The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 73×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Jason Mendoza

Jason Mendoza

Neúspěšný dýdžej z Floridy, který se občas chová dětinsky.

Sezóny 4
2016 - 2020

Jason během svého života žil ve floridském Jacksonvillu a vydělával si prodejem falešných drog. Také se snažil být dýdžejem, což byl jeho velký sen. Také rád tancoval. Jeho nejlepším kamarádem byl Pillboi, se kterým se často dostávali do potíží. Navíc zemře při zpackané loupeži, kterou připravil s Pillboiem, kdy se zamkl v trezoru a nedošlo mu, že zde nebude mít dostatek vzduchu.

Na Dobrém místě zprvu Jason předstírá, že je buddhistický mnich Jianyu, který nemluví, jelikož jako tuto osobu ho tu přivítají. Později však vyjde najevo, že se jmenuje Jason Mendoza a je úplně někým jiným.


Jason často vypráví o svých bizarních příbězích z minulosti, a to, co jemu samotnému přijde naprosto normální, ostatní považují za nenormální. Nedokáže pořádně vnímat, co mu říkají ostatní, nechápe některé situace a občas se dokonce chová dětinsky. Má spoustu negativ, ale za všechno může zejména jeho nevědomost. Přesto má v sobě ale i dobrou stránku. Je optimistický, povzbudivý, milý a srší z něj pozitivita.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama