The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 74×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Michael

Michael

Nesmrtelný architekt jedné čtvrti nacházející se na Dobrém místě.

Sezóny 4
2016 - 2020

Michael je nesmrtelnou osobou, která vybudovala čtvrť na Dobrém místě, ve které po smrti žijí mimo jiné Eleanor, Chidi, Tahani a Jason. Tyto čtvrtě slouží jako jejich posmrtný život a on tam je od toho, aby na vše dohlížel. Společně s ním na vše dává pozor i Janet, umělá inteligence, osobní asistentka a databáze všech znalostí a vědomostí. Michael je velmi zaujatý v lidských věcech a činnostech, jako hraní si se sponkami či hledání klíčů od auta. Něco ho na takových věcech naprosto fascinuje.

Jak se ukáže, tato čtvrť je Michaelovou první, kterou zkonstruoval, a proto chce, aby v ní všechno fungovalo a nenastaly žádné chyby. Bohužel ale dojde k přesnému opaku. Ve čtvrti se dějí podivné věci a Michael si s nimi neví rady. Nakonec usoudí, že za tu chybu je zodpovědný on sám, jelikož Architekti by ve svých čtvrtích neměli žít. Michael si ale není vědom toho, že za chybu není zodpovědný on, ale Eleanor, která by na tomto místě neměla co dělat. Michael však před všemi skrývá jedno velké tajemství.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
killerqueen28

Jeho diabolsky smiech 10/10

6.8.2020 | 9:01:28

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama