The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 71×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Tahani Al-Jamil

Tahani Al-Jamil

Úspěšná žena, která je skvělou hostitelkou a zná spoustu celebrit.

Sezóny 4
2016 - 2020

Tahani je pákistánsko-anglického původu, jelikož se narodila v Pákistánu, ale vyrůstala v Anglii mezi smetánkou, díky čemuž se jí dostalo vynikajícího vzdělání. Během svého života jí potkalo spoustu úspěchů, všichni obdivovali její inteligenci, komunikační schopnosti a její hostitelskou náturu. Dokonce se jí podařilo vybrat šedesát miliard na neziskovou organizaci, což jí zaručilo místo na Dobrém místě. Setkávala se s různými celebritami, o kterých tvrdí, že si s nimi byla blízká. Často zmiňuje i své zážitky s nimi.

Jak se ale ukáže, její život nebyl tak růžový. Vyrůstala totiž ve stínu své sestry Kamily, kterou její rodiče obdivovali, čímž zapříčinili to, že v Tahani rostla žárlivost. Nejhorší pro ni bylo, že i když učinila za svého života něco dobrého, tak ji stejně všichni znali jen jako sestru Kamily, která se stala slavnou hvězdou. Tahanina žárlivost zapříčiní i její smrt, neboť když se snaží strhnout sochu své sestry, tak na ní spadne a zabije ji.


Na Dobrém místě žije v obrovském domě a její spřízněnou duší je buddhistický mnich Jianyu. Její sousedkou je Eleanor, se kterou se ale nemají příliš v lásce. Ráda zde pořádá večírky a snaží se pomáhat ostatním obyvatelům, avšak ne z dobroty svého srdce, ale proto, aby o ní všichni mohli mluvit hezky a považovat ji za tu nejlepší osobu.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama