The Grand Tour
94/100 - 118×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

S03E14: Funeral for a Ford

S03E14: Funeral for a Ford

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se v poslední epizodě zaměří na šedesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta, kdy Spojené království ovládla záplava vozů od britského Forda. Trio opráší Ford Cortina, který se vyráběl v několika generacích. Osmdesátkovou část pokryje Sierra RS Cosworth, který vystřídá světové auto, Ford Mondeo.

cz sk
12.4.2019
1 hodina

Auta: Ford Mondeo, Ford Cortina, Ford Sierra RS Cosworth, …

Foto: Amazon Prime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Úžasné zakončenie úžasného príbehu, nielen Fordu, ale aj našej trojice. Vzhľadom na to že už to budú len veľké výlety mi budú chýbať takéto retrospektívne filmy, a tiež debatovanie typu Ukecanej ulice.

webmaster
24.11.2019 | 20:29:59
realm

Musím říct, že mě překvapilo, jak byli chlapi naměkko, zvlášť Clarkson. Každopádně show dělali parádní a i kdyby skončili, nikdo je nemůže obviňovat. Na speciály se budu těšit, ale stan a věci okolo mi taky budou chybět. :(

11.5.2019 | 17:23:30
Woolfhere

Škoda ten pokec mi bude chybět,ale speciály jsou fajn.Díky za titule.

16.4.2019 | 10:33:13
theplanetoftheapes

Jsem rád, že jsem mohl vyrůstat a dospívat při tomto skvělém pořadu. I cestování bude fajn a jednou se k publiku vrátí a bude to ještě větší úspěch ? Mondeo ? Já mám už druhé =)

15.4.2019 | 6:46:52
corwin78

Kruci, zamáčkl jsem kroupu – a spoustu let jsem měl první generaci Mondea, měl jsem ho rád.

14.4.2019 | 16:27:10
elpapirus

Po konci, až člověk zamáčkne slzu, tak má jeden nutkání vybrat veškeré své úspory a jít si koupit Mondeo. Doufám, že i v dalších sériích budou tyto mini filmečky

13.4.2019 | 0:59:14
JoeySid

Konec byl hodně dojemnej, ale jsem rád, že budou aspoň ty speciály (který jsou beztak nej). A palec nahoru za to, že se dohodli s BBC u závěrečnýho re­tra!

12.4.2019 | 21:34:38

Stav překladu

Epizoda S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

cz100%
DOKONČENO

Překlad: Ludmila Vodičková
Korektivní dohled: Miroslav Kokinda

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour Presents: Eurocrash

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama