The Grand Tour Další speciál by mohl dorazit v létě, odhaduje Clarkson

Další speciál by mohl dorazit v létě, odhaduje Clarkson

Další speciál by mohl dorazit v létě, odhaduje Clarkson

Po delší době vám přinášíme další novinky ze zákulisí Grand Touru, který bude pokračovat i v letošním roce. Jeremy Clarkson nabídl první odhad, kdy by toulka skotskými krajinkami mohla protnout cílovou pásku. Chlapci mají navíc v plánu se v průběhu roku více rozjezdit.

10 0
15.2.2021

Přestože se zdá, že se po nových projektech Grand Touru slehla zem, produkční tým si pečlivě rozplánoval další kroky, které by se ještě letos mohly stihnout zachytit na kameru. Přislíbil to Jeremy Clarkson ve zpravodajském podcastu Andyho Jaye, když byl dotázán, zda motoristickému pořadu nedošel dech. „Chceme si zajet ještě několik dalších dobrodružství. Řeknu to takhle, budou další díly. Jsme ohledně vyhlídek do budoucnosti optimističtí,“ vyvedl Clarkson posluchače z omylu.

Clarson rovněž zmínil, že se těší, až se naskytne příležitost, kdy bude moci vyměnit videokonference za silnici, která pro trio nebude příliš malá. „S Richardem a Jamesem předstíráme, že se vzájemně nenávidíme. Ale když se sejdeme, a to se, podotýkám, neděje příliš často, když to není zrovna kvůli práci, tak je to pro všechny velký zážitek,“ okomentoval pouto, jež sdílí se svými kolegy a které zároveň drží Grand Tour pohromadě.


Během toho, co tento článek čtete, se v postprodukční kuchyni dochucuje třetí speciál, o němž jsme vás minulý měsíc informovali. Jelikož se produkce nemohla podívat do zahraničí, přesunuli své vybavení do Skotska, kde moderátoři osedlali staré muscle cars, které za sebou táhly karavany. Co všechno se řidičům na cestě přihodí, je stále drženo pod pokličkou. Skotský výlet bohužel nepůjde ve stopách předchozích speciálů, neboť obvyklá devadesátiminutová stopáž bude zkrácena na pouhou hodinu. Místo toho bylo fanouškům přislíbeno, že se Clarkson, Hammond a May vrátí do původní formy, kdy bylo pro bránici diváka těžké držet krok.

Trio se chce v roce 2021 více rozjezdit.

Stále je nejasné, kdy se Amazon rozhodne rozšířit čtvrtou sezónu další epizodou, jakmile by postprodukční práce byly dovedeny do zdárného konce. Zmatený je z toho i samotný Clarkson, který může pouze odhadovat, v jakém termínu by se návrat seriálu dal očekávat. Pakliže by situace nenasvědčovala tomu, že by se produkce mohla znovu spustit, streamer pozdrží epizodu do té doby, aby naše oči mohl zasytit přítomností moderátorů minimálně jednou ročně. Clarkson však pevně věří v návrat v letních měsících. „Myslel jsem si, že madagaskarský speciál by vyšel v květnu, ale sami víte, jak to dopadlo. Takže jak to vypadá se skotským speciálem? Snad v červnu. S velkou pravděpodobností to tak asi nebude, ale v červnu by to mohlo vyjít,“ avizoval Clarkson.

Vzhledem k současným opatřením ve světě toho produkční tým více nezmůže, ale přesto se nevzdává a hledá cestu ven z produkčního pekla, do něhož bylo uvrženo mnoho televizních projektů, nejen od Amazonu. „Občas mě to hrozně naštve, protože bych chtěl navštívit několik míst a nemůžu se na ně kvůli tomu všemu dostat. Rád bych objel Zimbabwe nebo Írán a jiné státy, které jsem si ještě neodškrtnul,“ dodal moderátor. Možná se i my právě na jedno z vysněných míst Clarksona podíváme v dalším speciálu.

Foto: Amazon Prime Video

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E02: The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

cz100%
DOKONČENO


Překlad: Top Gear Translation Team
Titulky sedí na verzi The Grand Tour:

  • NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour: A Massive Hunt

Thumbnail Play icon

Reklama

Ze světa Grand Touru

Na čem v současné době pracují moderátoři The Grand Tour?

Na čem v současné době pracují moderátoři The Grand Tour?

Zanedlouho to bude už rok, co vyšla zatím poslední epizoda pořadu, ve které se moderátoři plavili na lodích. Za tu dobu však nelenili, a navzdory pandemii pracují na dalších dílech a na nových projektech. Na co přesně se můžeme těšit?

Reklama

Čtvrtá sezóna

Kolika epizod The Grand Tour se dočkáme v tomto roce?

Kolika epizod The Grand Tour se dočkáme v tomto roce?

Naše slavná trojice moderátorů už nadále nechce testovat auta na okruhu, proto od ní uvidíme pouze epizodní speciály. Zatím jsme se dočkali dvou dílů, jednoho v roce 2019 a druhého na konci roku 2020. Kolik jich máme očekávat letos? K tomu se vyjádřil James May.

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás