The Grand Tour
94/100 - 118×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

Na jakých projektech aktuálně pracují Clarkson, Hammond a May?

Na jakých projektech aktuálně pracují Clarkson, Hammond a May?

Po zimní premiéře ledového speciálu ze Skandinávie nastalo opět dlouhé čekání na další díl, který se natáčel ve střední Evropě. Čím si zkrátit čekání a na čem ještě moderátoři aktuálně pracují?

6 0
28.2.2023

Jeremy Clarkson – farma žije dál, boj o restauraci pokračuje 

Jeremy si aktuálně neprožívá ty nejlepší chvíle, a to hlavně kvůli článku o vévodkyni Meghan Markle, který vyvolal velkou vlnu stížností. Nedávno kvůli tomu začalo vyšetřování ze strany IPSO, což je organizace, která drží dohled nad britským zpravodajstvím, protože Jeremy byl obviněn z propagace násilí na ženách (v článku totiž píše, že by bylo skvělé, kdyby se Meghan musela procházet nahá na veřejnosti a lidé by po ní házeli exkrementy). Kvůli tomu Amazon údajně Jeremymu neprodlouží smlouvu a spolupráce s ním bude ukončena po roce 2024, i když oficiálně to zatím potvrzeno nebylo.

Tohle stranou, druhá řada Jeremyho farmářského pořadu Clarkson's Farm slaví obrovský úspěch a premiéru zhlédli přes čtyři miliony diváků, což je největší sledovanost domácího pořadu, jakého bylo na Amazonu dosaženo. Jeremy na sociálních sítích již oznámil natáčení třetí řady, které aktuálně probíhá.

A s tím přicházejí další potíže. Jeremyho restaurace musela být po pár dnech zavřena, a tak je tomu doposud. Jeremy se však nevzdává a nakonec se rozhodl odvolat vůči rozhodnutí okresní rady, která všechny jeho žádosti zamítla. Slyšení se bude konat 14. března. Jeremyho úhlavní nepřítel Hamish Dewar se ale také nehodlá vzdát a podařilo se mu vysbírat téměř 20 000 liber na zaplacení své obhajoby. Jeho důvody a prosbu o finanční pomoc si můžete přečíst v tomhle odkazu.

James May – vzhůru do Indie

James začal pro Amazon připravovat cestovatelskou šou Our Man In…, kterou odstartoval v Japonsku. Po velkém úspěchu byla oznámena druhá řada ze Spojených států Amerických, jenže kvůli omezením spojeným s covidem se James nakonec vydal do Itálie. Nyní byla oznámena třetí řada. A kam se James vydá tentokrát? Do hlučné, přelidněné a pestrobarevné Indie. Natáčení se očekává brzy, premiéra ještě musí být upřesněna. Snad bude Jamesova cesta příjemnější než ta, kterou absolvoval před dvanácti lety v rámci indického speciálu Top Gearu.

Richard Hammond – pořád ve své dílně

Richard se před dvěma lety pustil do nového pořadu Richard Hammond's Wor­kshop, ve kterém revonuje stará auta. Navzdory tomu, že Richardova dílna The Smallest Cog měla problém vydělat si na sebe, Richard v práci nadále pokračuje. Vychvaluje si hlavně to, že má blízko svou rodinu, na kterou má teď mnohem víc času. Koncem minulého roku jsme se dočkali druhé série, třetí zatím nebyla oznámena.

The Grand Tour – a co další epizody?

Aktuálně stále čekáme na šestý speciál nového formátu pořadu, který se natáčel během loňského léta v Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku a Slovinsku. Zatím se neví nic o možném datu premiéry, ale my doufáme, že by se tak mohlo udát během léta. Natáčení dalšího speciálu zatím oznámeno nebylo. I když se nad budoucností pořadu nedávno bouřlivě diskutovalo v souvislosti s Jeremyho článkem a údajným ukončením smlouvy, zatím konec pořadu The Grand Tour nebyl oznámen.

Foto: Amazon Prime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

cz100%
DOKONČENO

Překlad: Ludmila Vodičková
Korektivní dohled: Miroslav Kokinda

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour Presents: Eurocrash

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama