The Grand Tour
94/100 - 118×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

Nový Grand Tour se řítí v novém traileru

Nový Grand Tour se řítí v novém traileru

Amazon odhalil oficiální trailer na připravovaný speciál Eurocrash, ve kterém Clarkson, Hammond a May projedou Polskem, Slovenskem, Maďarskem a Slovinskem. May se proletí, Hammond se klasicky vybourá a Clarkson se zasekne v české formuli pojmenované Karel.

9 0
7.6.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

Raiden123

He? on chcel dat kamennej soche Jezisa 50 liber a pytal sa ci sa za to bude hybat ?Niesom si isty,ale ta socha je na slovensku.,podobne su na slovensku asi 2,alebo boli 3?/Obdobna socha je kdesi v Brazilii].Tak to bol iny ulet… Uz sa nedivim,preco likviduju auta ko na beziacom pase …Ty ludia su uplne mimo a este im za to platia …

#2 ori
7.6.2023 | 12:01:39
ori

#1 Raiden123: Nechápem ťa, to je Socha Krista Kráľa v Poľsku, najvyššia socha Ježiša na svete. A hlavne ide o zábavný program, to si si nevšimol že zo seba celé roky robia hlúpejších než skutočne sú?

webmaster
7.6.2023 | 21:09:39
erpe78

Boží! :-) Já těšit! ;-)

8.6.2023 | 13:33:41
erpe78

Koukám teď na starší díly GT a v 6.díle 2.řady se James May dokonce zabil pádem ze srázu! To jsem čučel, že to nevystřihli! Taková brutalita! Naštěstí ale to svoje zabití přežil a tak se natočily další díly, kde umřel zase někdo jinej… :-D

#5 ori
8.6.2023 | 13:38:03
ori

#4 erpe78: A z Hammonda zase zostala iba hromádka popola :D Ešte aj tá sa im vysypala :D

#6 erpe78
webmaster
8.6.2023 | 15:35:08
erpe78

#5 ori: Ano, to se mi hrozně líbí, že v určitou chvíli – a bylo to už koncem starýho Top Gearu – přestali předstírat, že je vše náhodný a dramaticky reálný a začali si z toho dělat srandu. Typickej britskej humor ;-) A my jsme jim na to zase „skočili“ a bavili se úplně stejně, jako by to bylo doopravdy :-)

„Po chvíli jsem se sám vyprostil naprosto bez pomoci kohokoliv ze štábu…“ s jasnýma záběrama jejich dost početné crew…a podobně :-D

9.6.2023 | 10:15:10
Claires

Dělá někdo titulky prosím? :(

#8 ori
24.6.2023 | 20:39:56
ori

#7 Claires: Titulky sme nerobili, tie sú dostupné priamo od Amazonu.

webmaster
2.7.2023 | 15:07:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

cz100%
DOKONČENO

Překlad: Ludmila Vodičková
Korektivní dohled: Miroslav Kokinda

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour Presents: Eurocrash

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama