The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E02: Mary and Martha

S03E02: Mary and Martha

June pomáhá Martám s nebezpečným úkolem, zatímco se snaží navázat vztah se svou novou partnerkou na procházky z řad služebnic, která je velmi zbožná. Luke a Emily se vyrovnávají s nastalými změnami v jejich životech.

sk
5.6.2019
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak June pomahala Martam a nakonec stejně to nepřežila a Lawrence neměl chybu jak ji nakazal to tělo zakopat ale aspon u něj vi na čem je a jinak jsem zvědav jak to bude mit dal a jinak jsem zvědav jak se budou rozvijet vztahy v Kanadě a jinak nečekal jsem že teda Lydia přežije.

redaktor
1.2.2021 | 17:09:09
Urtica

I mně v seriálu mírně rozčiluje směr, kterým se vydal Lawrence. Nebyl by to problém, kdyby to zapadlo do konceptu minulé série, ale zdá se mi, že scénaristi si s ním tak trochu nevěděli rady a takto to dopadlo…

19.6.2019 | 21:02:32
BottleOfWater

Tahle řada má trochu pomalejší rozjezd.

redaktor
12.6.2019 | 21:16:08
AmandaClark

Veľmi to naťahujú, v tejto epizóde sa dokopy nič nestalo. A June a tie jej ksichty, ako ona vie všetko najlepšie a ako dokáže všetkými manipulovať- ach jaj, len dúfam že touto sériou to už so cťou ukončia a že nebudú zase seriál umelo naťahovať donekonečna…

10.6.2019 | 12:35:18
Jasna

Ano, charakter Lawrence je zvláštní, i jeho domácnost, která působila v minulé sérii dost chaoticky a odpudivně a nyní je to hnízdo, kde „myši mají pré“. Ale tak snad z toho vybalancují nějak se ctí… a chybí mi duel June + Nick, achj… Jinak opět shlédnuto jedním dechem.

9.6.2019 | 9:43:47
vašti

Je Lawrencově manželce vůbec něco? Napadlo mě, jestli to na něj nehraje a neorganizuje Rezistenci.

7.6.2019 | 22:17:39
Evala

Vadí mi, jak podávají postavu Lawrence, poněvadž to popírá jeho jednání v minulé sérii. Stejně tak ostatní postavy na něj reagují jinak, než reagovali před tím. Mám pocit, že na konci minulé série prostě ještě nevěděli, kam bude děj směřovat a když se to teď snaží napravit, vznikají dialogy a prohlášení, co prostě zní divně a nuceně. Ovšem chemie mezi postavami je skvělá. A vážně mě zajímá, co se to stalo jeho manželce.

6.6.2019 | 17:17:36

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama