The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
92/100 - 215×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E03: Useful

S03E03: Useful

June zařídí schůzku, kde bude muset čelit veliteli Waterfordovi i Nickovi. Serena se pokouší zotavit v domě své matky. Lawrence vysvětluje June jaká těžká rozhodnutí musel jako velitel učinit

cz sk
5.6.2019
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak si Lawrence dobiral June na schuzi velitelu a June se držela celkem klidně a newmělo chybu jak ji Lawrence vzal na zadržovaci misto a tam ji řekl at vybere 5 Mart ktere přežiji a chapu proč to bylo pro ni těžke rozhodnout ale 5 životu je lepši než žadny život a Serena taky neměla chybu jak se malem chtěla zabit a jsem zvědav co uděla ted.

1.2.2021 | 18:04:47
Wertcha

Ten Lawrence je takový rozporuplný… Ale nenudí. V tomhle díle mě extrémě štvaly ty dlouhé záběry na June, nějak se mi prostě nelíbí. Ale jinak fajn díl…

14.6.2019 | 21:36:00
BottleOfWater

Mně se ten vývoj Sereny tak líbí.

redaktor
12.6.2019 | 22:32:22
SophieFox

že by sociopat?

10.6.2019 | 14:03:44
gabrielaZlbc

Stále lepší a lepší. Věci okolo Lawrence mě naopak baví, pro mě je uspokojivým vysvětlením, že i on si rád hraje a pozoruje. Pro něj je vše jen jedna velká šachovnice a on si dělá co chce.

8.6.2019 | 14:31:14
Evala

Situace kolem Lawrence mě pořád štve, ale hádám, že si brzo zvyknu. Poněvadž ten nový směr také nevypadá špatně. Jinak tu máme pár skvělých rozhovorů a hutnou atmosféru. Serena opět potěšila a ten kruh byl opravdu dost creepy.

6.6.2019 | 17:20:58
logi01

Konecne serial, kteremu serie neupadaji, ale úroveň stoupa vys a vys

6.6.2019 | 13:57:13

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama