The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
92/100 - 215×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E06: Household

S03E06: Household

June souhlasí a zájmu ochrany Nichole se spojí s Waterfordovými při návštěvě Washingtonu, kde jako mocná rodina ukazují jak bude vypadat budoucnost Gileádu.

cz sk
26.6.2019
56 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že je mi lito June že to nevyšlo podle jeji představ ale Nick ji řikal at nedoufa protože politici dělaji to co je dobre pro nich vyhodnější a jinak mi bylo June a Sereny lito jak se navzajem obvinovali a jsem zvědav jak to kolem Nichole nakonec dopadne.

1.2.2021 | 21:45:47
Kejtie

Prosím, můžete mi někdo vysvětlit, co že je teda vlastně Nick zač? Nebo lépe řečeno, čím byl při vzniku Gileádu, že mu v Kanadě nemohou věřit? Jsem to vůbec nepochopila. Děkuji.

31.10.2019 | 10:30:17
BottleOfWater

Chybí mi Emily.

redaktor
3.7.2019 | 22:23:10
Evala

Tak nechte už sakra tu June něco udělat, není potřeba stále ukazovat další a další dno pekla, všichni už jsme dávno pochopili, že Gileád je zlo. Hlavní postava se už dávno rozhodla pro odboj, proč se musíme tolik epizod dívat na to samé co v předchozích sériích… Nick nejspíš mluvil z vlastní zkušenosti, když mluvil o lidech z vlády, sakra já chci vědět víc o jeho příběhu. A jestli Waterfordovi nebudou zabiti nebo zatčeni bez naděje na svobodu do konce série tak se seriálem končím, ten začarovaný kruh je tak strašně ubíjející…

2.7.2019 | 18:07:43
Wertcha

Ty kroužky jsou děsivé. A jsem zvědavá, jestli nám je ukázali jen tak pro zajímavost, nebo jestli to budou chtít aplikovat i v Chicagu. Stejně tak děsivá je teda Lydie – zatím nevěřím, že by se probouzelo její lidské já. Nicka zatím jako mega záporáka nevidím – spíš je zvláštní, že o něm June vlastně vůbec nic neví. Serena měla na dosah normální život. Asi jí je jasné, že v Kanadě by neměla ohledně Nichole šanci.

2.7.2019 | 14:16:12
igwar

Súhlasím, Washington v Gileádskych reáliách bol naozaj pozoruhodný. I keď dej nikam príiš nenapreduje, aspoň ho vytiahli mimo dom Waterfordových. Inak americký fanúšikovia už začali seriálu dávať prívlastok „torture porn“. Lebo naozaj tomu chýba nejaký svetlejší moment, nádej, posun v pred v boji proti Gileádu. Niečo ako explózia v predchádzajúcej sérii. Nemyslím, že Nick bude „zloun“ (už kvôli tomu čo všetko robil pre June v prvej sérii vrátane pokusu o útek za hranice), rovnako ako neverím, že z tety Lydie bude svätica. Veď už v upútavke na ďalšiu epizódu organizuje nejakú popravu zase so zneužitím služobníčok.

2.7.2019 | 13:22:02
Urtica

Pokud chtějí tvůrci skutečně pokračovat až do 10. série, pak je myslím jasné, proč se děj nehýbe a zasekl se na Nicholle…děj bude stagnovat i nadále a bohužel se obávám, že příběh bude upadat…

1.7.2019 | 17:05:12
FrankyDoyl

Už chci konecne vedet jak se ma Emily hrozne tam chybi. Jinak sem cekala, že už vse bude smerovat k lepsimu a misto toho se deje tohle? Áchjo čekala sem, že se budou snaazit dostat ven Hanu a ne zpatky Holly :D

30.6.2019 | 23:38:23
Annie2809

Nick největší záporák? A teta Lydie největší kamarádka? Promiňte ale ta psychologie postav se mi moc nezamlouvá. A jak je tu už řečeno, děj se točí na místě.

30.6.2019 | 23:08:43
ImTheBeast

Hodně silná epizoda, ovšem stejně jako ostatní jsem nejvíce zvědavý, na nějaký posun v příběhu, protože je pořád prozatím to samé dokola.

30.6.2019 | 12:12:58
1

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama