The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
92/100 - 215×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S03E07: Under His Eye

S03E07: Under His Eye

June se s pomocí Marty snaží dostat blíže ke své dceři, v tom ji ale brání spousta nepříjemností a následný konflikt. Serena se znovu sbližuje s Fredem.

cz sk
3.7.2019
46 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trošku slabší díl, musim řict že nemělo chybu jak June vzala velitelovou ženu na prochazku aby navštivila dceru ale musim řict že je mi lito jak dopadli ti co chtěli June pomoct musim řict že Ofmatthew je fakt loajalni Gileadu a jsem zvědav co ted bude s June když na ni vyletěla.

1.2.2021 | 22:58:18
Orea

Celá 3. série se táhne jak tejden před výplatou a je to čím dál rozvláčnější. Už by to fakt konečně chtělo nějakou akci. Škoda, že nedostala víc prostoru Emily a Kanada, mohlo to víc oživit tu Gileádskou všednost a hlavně ukázat z jejich pohledu, jaktože vůbec zvažují vrácení Nichole.

2.10.2019 | 23:21:14
gabrielaZlbc

Sezona začala dobře, ale na to, že se postupně blížíme k závěru, se děj moc nehýbe. Tímhle tempem to spíš vypadá na sérii o 20 dílech ..

10.7.2019 | 10:14:16
Angelitos

Jsem ráda, že je Emily zpátky :)

7.7.2019 | 21:42:09
kristyn.g

Nějak to ztrácí Grady, nic se neděje… Třetí série směřující odnikud nikam. Žádný posun. Čekala jsem že budeme sledovat vývoj někam. Zatím je to naděje napětí pád a stále dokola . Po k tak mimino vrátí zpět v poslední epizodě se June zase zavřekne že je dostane pryč a v další sérii se o to bude snažit a zase se to nepovede. Můžou to tak natahovat do aleluja a pak to šup šup ukončit nejakym rychlim útěkem.

6.7.2019 | 0:42:03
ImTheBeast

Pro mě zatím nejslabší díl ze třetí série. Naprosto zbytečný, který jenom vyplnil díru v pořadí… konec byl sice dobrý, ale to je tak jediné. V příštím díle se těším na backstory o tetě Lydii na který čekám už každou epizodu, že dostanu. Hrozně mě zajímá, co dělala a jaká byla před Gileádem.

5.7.2019 | 17:41:07
igwar

Chce to nejaký dejový posun vpred. Táto epizóda bola príkladom toho, ako sa to točí v kruhu. Nebyť záverečné 2 min, bola by to v podstate zbytočná epizóda. A z proma na nasledujúcu sa zdá, že June sa bude naťahovať s tetou Lýdiou. Ale to už sme videli. Niekoľkokrát.

5.7.2019 | 16:03:29
benjaminlose

Nevím proč, ale zatím stále nevidím ve třetí řadě nějaký ucelený příběh. Epizoda se mi líbila, ale zatím mi většina epizod připadá jak takových „bonusových“, aby vyplnily čas.

4.7.2019 | 18:29:31
Kasha

po minule jsem se na díl velmi těšila, čekala jsem nějaký další posun, ale bohužel tento díl byl plně bezvýznamný pro děj a pouze nám ukázal to, že Gileád je hrozné místo… to už ale všichni víme, bohužel mi tu chybí návaznost děje, bližší seznámení s osobami, poprava hrůza děs, ale vůbec netuším, co pro June ta Marta znamenala… trochu série upadá a dost mě to mrzí, čekala jsem stejný postup jako ve druhé série, kdy výborně navázali i bez předlohy…

4.7.2019 | 12:13:28
Evala

Myslela jsem, že dám seriálu ještě šanci do konce série, ale nedám, končím. Dějově je to prostě nesmysl za nesmyslem, postavy provádějí každou epizodu obraty o 180°, aby se následně obrátily zpátky a potom se znovu změnily – to je prostě nekonzistentně napsaná postava, to není vývoj. Seriál opakuje neustále stále stejné schema dokola – hlavní hrdinka se každou epizodu o něco pokusí, aby selhala ovšem bez nějakého dopadu na její život nebo i jen pohodlí. Navíc je to prvoplánově megadepresivní. Kdyby se radši tvůrci místo uměleckých záběrů na tanec páru megahajzl s megasviní soustředili na pořádné a konzistentní rozvádění děje…

3.7.2019 | 22:54:36
1

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama