The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) Nové postavy druhé řady The Handmaid's Tale

Nové postavy druhé řady The Handmaid's Tale

Nové postavy druhé řady The Handmaid's Tale

Druhá řada The Handmaid's Tale se kvapem blíží. Podívejte se, jaké nové postavy se v seriálu objeví a kam nás zavedou.

9 0
11.2.2018

V první řadě můžeme potvrdit, že se vrátí všechny postavy z první série. K tomu přibude i několik nových. Jednou z nejvýraznějších posil je postava Sylvie, manželky Ofglen, v podání herečky Cley DuVall. Jak již bylo v minulosti avizováno, Ofglen se navzdory všem předpokladům do seriálu vrátí a oproti první sérii by měla dostat větší prostor. Ofglen se se Sylvií znovu setká v koloniích, kam byla po svých činech umístěna. Kolonie jsou pro seriál novou destinací a jedná se o silně zamořené oblasti, kam Gileád posílá neplodné ženy a osoby, které se jakýmkoliv způsobem vzepřely režimu. Možná právě proto je zde údajně dozor mírnější a umožní tak jejich setkání.

Dle knižní předlohy měla být do kolonií odvezena i Offredina matka. Ačkoliv je již potvrzené, že se v druhé sérii určitě objeví, zatím neznáme její představitelku. Možná je i varianta, že se s ní setkáme pouze formou flashbacků.


Další novou postavou je patnáctiletá dívka Eden. Ta je naprosto oddaná režimu a odhodlaná stát se manželkou Velitele. Zda se jedná o našeho Velitele Waterforda či kteréhokoliv jiného, není v tuto chvíli známo, nicméně se očekává, že bude Offred situaci spíše komplikovat. Eden si zahraje mladá, zatím ne příliš známá američanka Sydney Sweeney.

Dočkáme se i hvězdného camea v podání oscarové herečky Marisy Tomei, která se objeví ve druhé epizodě nové série.

Autorka předlohy a kanadská rodačka vyjádřila velkou touhu, aby si v druhé sérii zahrál malé cameo jiný slavný kanadský rodák, zpěvák a rapper vystupující pod jménem Drake. Tato spekulace nebyla doposud potvrzena, ale ani vyvrácena.

Vzhledem k popularitě seriálu a momentální situaci v Hollywoodu kolem kauzy #metoo lze ale očekávat, že slavné osobnosti budou mít zájem se v nějaké malé roličce v seriálu objevit.

Foto: HULU

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás